На Володарщині вітали працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом. Того святкового дня представники благодійного фонду Олександра Ференеця «Фортеця» відзначили високий професіоналізм та наполегливу працю людей, які закохані у творчість, нагородивши представників сфери культури грошовими преміями та пам’ятними подарунками.

Працівники сільського господарства Білоцерківщини отримували вітання від голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця.

Білоцерківщина славиться своїми трудовими звершеннями у галузі сільського господарства, хліборобськими родинами, успішними аграрними підприємствами. Сільське господарство без перебільшення є рушієм розвитку району, а від того й праця аграрія є надзвичайно важливою та почесною. У День працівників сільського господарства голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець та представники фонду щиро вітали хліборобів […]

Громада села Круті Горби відмітила День села. Привітав жителів села, вручив подарунки та пам’ятні відзнаки представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Хоменко Григорій Миколайович.

Село Мовчанівка Сквирського району відсвяткувало свято єднання громади – День села. Від імені голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця привітали громаду та вручили подарунки представники фонду на Сквирщині.

День працівників культури у селищі Ставище.

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець у День працівників культури та аматорів народного мистецтва привітав представників культурної сфери Ставищенського району та вручив подарунки, грошові премії, відзнаки.

Своє професійне свято День працівника культури відмітили представники сфери культури Таращанського району. Щирі вітання, подарунки, грошові премії адресував усім тим, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Хоменко Григорій Миколайович.

Радісну подію – 55 річний ювілей від дня заснування відсвяткували у дитячому садочку «Сонечко», що в місті Тетіїв. Ювілей дитячого саду – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок, вітань та поздоровлень! Долучився до святкової події представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Бондаренко Віталій Іванович. Віталій Іванович привітав колектив, дітей та їх батьків з ювілеєм дитячого садочку та подарував іграшки і сертифікат на 55 комплектів дитячої постільної білизни.

Допомога багатодітним родинам та творчому колективу «Подоляни» з села Кошів Тетіївського району.

З черговою доброю справою до жителів села Кошів, що у Тетїівському районі, завітав представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Бондаренко Віталій Іванович. Віталій Іванович вручив комплекти дитячого одягу багатодітним родинам та родинам, які опинились у складних життєвих обставинах та отримав слова вдячності від колективу «Подоляни» за придбані Олександром Ференцем нові […]

Своє професійне свято відзначили працівники культури та аматори народного мистецтва Узинської та Фурсівської громад. Грамоти, грошові премії, подарунки і найкращі слова привітань та найтепліші слова вдячності – все цього дня було для наших творчих і талановитих представників сфери культури від представників благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця»

День соціального працівника відзначили на Володарщині. Представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» висловили соціальним працівникам району слова вітань та вдячності за надзвичайно важливу роботу, а також вручили цінні та пам’ятні подарунки.

День працівника соціального захисту відмітили на Тетіївщині. Слова вітань, подарунки, грошові премії адресували працівникам соціальної сфери представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

Цікаву екскурсію подарував учням школи села Степок, що на Тетіївщині, голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Підтримка юного покоління, створення умов для всебічного розвитку дитини є пріоритетним напрямом діяльності благодійного фонду, а цікаві екскурсії – одним з елементів дитячого розвитку, адже діти не тільки отримують позитивні враження, а ще й навчаються та згуртовуються.

Працівників соціальної сфери Узинської та Фурсівської громад з професійним святом привітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця». Людей, які несуть доброту, турботу та гуманізм вітали грошовими преміями та цінними подарунками

Працівників соціальної сфери Таращанського району з професійним святом привітав представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Хоменко Григорій Миколайович. Григорій Миколайович вручив подяки, грошові премії, пам’ятні подарунки та висловив слова вдячності за професіоналізм, терпіння та чуйність до людей.

Десятирічний ювілей відсвяткував Тетіївський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів – природно-математичний ліцей. На святкові заходи завітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович привітав колектив та учнів ліцею з першим ювілеєм та подарував для потреб навчального закладу телевізор.

День соціального працівника відзначили на Ставищенщині.

Представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Володимир Курко завітав до Ставищенського відділу обслуговування громадян Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду, Ставищенського управління соціального захисту та до Ставищенського районного центру зайнятості. Володимир Йосипович висловив соціальним працівникам слова вітань та вдячності за доброту, щирість, терпіння, любов до людей та співчуття, а також вручив […]

З розважально-музичною програмою до Ставища завітали учасники інструментального ансамблю «Єлисавет- ретро» та солісти Кіровоградської обласної філармонії. Безкоштовний вхід був забезпечений благодійним фондом Олександра Ференця «Фортеця»

У Тетіївському центрі позашкільної освіти відбулись дитячі змагання «Казацькі забави». Дітки приймали участь у різноманітних конкурсах, за що отримали від благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» подарунки.

У селі Кошів, що на Тетіївщині, відзначили День села. Від імені голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця жителів села вітав представник фонду Бондаренко Віталій Іванович. Віталій Іванович вручив кошти для придбання сценічних костюмів фольклорному колективу «Подоляни» та відзначив жителів села цінним та пам’ятними подарунками.

Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва відзначили у селі Черепин, що на Тетіївщині. Щирі слова вдячності захисникам України висловив представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Віталій Іванович Бондаренко. Віталій Іванович вручив учасникам АТО та їх родинам грошові премії та пам’ятні подарунки.

Цікаву екскурсію Шевченківськими місцям, завдяки голові благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця», здійснили учні та колектив Сквирського ліцею.

День села відсвяткували у Винарівці Ставищенського району. Розділили радість свята з громадою села та вручили подарунки представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

З нагоди Дня захисника України представники благодійного фонду «Фортеця», та представники громадськості завітали до оселі учасника бойових дій, жителя Володарщини, ветерана Другої Світової війни Анатолія Кочережка. Сивочолий ветеран з великою радістю зустрічав гостей.

День села зібрав велику та дружню родину жителів села Горошкова Тетіївського району. Для них, хто є гордістю і славою села, хто турбується про його розвиток, хто плекає хліб, навчає, виховує звучали слова вдячності, шани і поваги від представників благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

День захисника України та День українського козацтва відсвяткували на Тетіївщині. Від імені голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця учасників бойових дій відзначили грошовими преміями та пам’ятними подарунками представники фонду.

Запрошуємо відвідати розважально-музичну виставу «Час гарного настрою». Вхід вільний. Вистава розрахована для дітей від 5 років.

День села відсвяткувала дружня громада села Пархомівка, що на Володарщині. Свої щирі вітання та подарунки жителям села, від імені голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Борисовича Ференця, адресували представники фонду у Володарському районі.

Щорічно, у селі Домантівка Сквирського району, на початку жовтня відбувається зустріч під назвою «Мої роки, моє багатство». Цивілізованість суспільства визначається його відношенням до людей похилого віку. Соціальний захист та пенсійне забезпечення, на жаль, не відповідає заслугам та важкій праці цих людей на благо України. Саме тому благодійний фонд «Фортеця» вже третій рік поспіль допомагає в організації святкового дійства для людей похилого віку.

Дружня громада села Сидори відсвяткувала День села. Вітання та подарунки жителям села, від імені голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Борисовича Ференця, адресував представник фонду на Білоцерківщині Василенко Володимир Андрійович.

У День українського козацтва та  Покрови Пресвятої Богородиці у селі Хмелівка Тетіївського району відсвяткували храмове свято.  Представники благодійного фонду привітали громаду зі святом та вшанували пам’ять великого українського віськово -політичного діяча, козака, гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного, пам’ятник якому встановлено у селі.

На Таращанщині відсвяткували День захисника України. Привітав учасників АТО, вручив їм грошові премії та пам’ятні подарунки представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Хоменко Григорій Миколайович.

Села Капустинці, Косівка та Рубченки, що на Володарщині відмітили свято єднання громади – День села. З щирими вітанням та подарунками на святкові заходи завітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

80-річний ювілей відсвяткувала прекрасна людина, голова громадської організації «Діти війни Таращанського району» Лисенко Катерина Михайлівна. Щирі слова вітань ювілярці адресував представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Хоменко Григорій Миколайович.

У дитячому садочку «Калинка», який у міста Тетіїв, завдяки підтримки влади, меценатів, батьків відбулось відкриття додаткової групи. Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» не залишився осторонь такої необхідної справи та подарував для діток садочку іграшки.

У школі села Степове, що на Тетіївщині, відбулись традиційні щорічні заходи – посвята учнів другого класу у козачата. Представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Віталій Іванович Бондаренко привітав освітян та учнів з Днем українського козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці та вручив юним козакам та козачкам подарунки.

14 жовтня у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці представник благодійного фонду «Фортеця» Курко Володимир Йосипович передав від голови фонду Олександра Ференця фінансову допомогу на будівництво храму Іоанна Хрестителя у селищі Ставище.

Урочисті заходи з нагоди свята Дня захисника України відбулись у селищі Ставище. Представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Курко Володимир Йосипович прийняв участь у заході та вручив матеріальну допомогу родинам загиблих воїнів АТО зі Ставищенського краю.

День захисника України відмічали у місті Сквира. Зі словами щирої вдячності до українських воїнів звернувся представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Риченко Світлана Петрівна. Світлана Петрівна відзначила українських захисників грошовими преміями та пам’ятними подарунками.

Свято з нагоди Дня захисника України відбулось у Фурсівській об’єднаній громаді. Слова вітань та шани українськім воїнам- захисниками адресував представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

Жителі мальовничого села Бесідка, що у Ставищенському районі, відсвяткували День села. На святкові заходи з подарунками та словами вітань завітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

У місті Узин відбулись урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. Привітав воїнів-захисників Узинської громади та вручив грошові премії представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Володимир Андрійович Василенко.

День сіл святкували громади сіл Веселий Кут та Мала Березянка, що на Таращанщині. Вітання жителям сіл адресували представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

Села Шамраївка, Антонів, що на Сквирщині, відмітили свято єднання громади – День села. З щирими вітанням та подарунками на святкові заходи завітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

Ставищенському НВК №1 виповнилося 80 років. Ювілейний день народження зібрав усю шкільну родину. Привітав колектив навчального закладу з ювілеєм та вручив цінні подарунки голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець.

Освітян Білоцерківського краю з нагоди професійного свята Дня вчителя привітав представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Володимир Андрійович Василенко.

Освітян Ставищанського краю з нагоди професійного свята Дня вчителя привітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця». Педагогів Ставищенського району відзначили грошовими преміями, цінними та пам’ятними подарунками.

Професійне свято – День вчителя відмітили педагоги Володарського району. Щирі слова вітань, грошові премії, цінні подарунки адресували освітянам Володарщини представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

45 років Володарській загальноосвітній школі №1.

  Володарська загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів №1 відсвяткувала 45-річний ювілей. Святковий захід зібрав випускників школи, вчителів, представників влади та громадськості. Не залишились осторонь святкової події і представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця», вони завітали на захід та вручили від імені голови фонду для потреб школи ноутбук.

Десятилітній ювілей святкував Сквирський народний ансамбль української пісні «Надія». Ювіляри ділилися своєю творчістю, даруючи зі сцени пісні, поезію, гарний настрій та неперевершений позитив. Привітала колектив з ювілеєм представник благодійного фонду «Фортеця» Риченко Світлана Петрівна. Світлана Петрівна від імені голови благодійного фонду Олександра Ференця вручила колективу ансамблю екскурсійну поїздку.

День працівників освіти урочисто відзначили освітяни Сквирщини. Свою шану за нелегку освітянську працю висловила представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Риченко Світлана Петрівна. Світлана Петрівна вручила педагогам цінні та пам’ятні подарунки, грошові премії.

Святкові урочистості з нагоди Дня вчителя відбулись у місті Тетіїв. Олександр Борисович Ференець привітав освітян Тетіївщини із святом та відзначив вчителів грошовими преміями та пам’ятними подарунками.

Освітяни Таращанського району відсвяткували своє професійне свято – День працівника освіти. Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець привітав педагогів Таращанського краю з цим чудовим святом та відзначив їх грамотами та грошовими преміями.

Села Калинове, Северинівка, Станишівка, Кислівка, Лука, Володимирівка та Червоні Яри, що на Таращанщині відмітили свято єднання громади – День села. З щирими вітанням та подарунками на святкові заходи завітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

На Сквирщині День села відмітили громади сіл Оріховець, Кам’яна Гребля, Шапіївка. Від імені голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця сільські громади привітали представники фонду у Сквирському районі.

День сіл святкували громади сіл Коженики, Михайлівка, Тарасівка, що на Білоцерківщині. Вітання жителям сіл адресували представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

465 День народження свого села відсвяткувала громада села Кашперівка Тетіївського район. Свою шану жителям села висловив голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець, він особисто завітав на святкову подію. Голова благодійного фонду подарував для жителів села зупинку громадського транспорту, яку вже встановлено у центрі села, а також відзначив подарунками кашперян.

У селі Фурси відбулись урочисті заходи з нагоди професійних свят освітян та бібліотекарів. Подарунки, грошові премії та щирі слова вдячності за нелегку працю адресували працівникам навчальних закладів та бібліотек Фурсівської ОТГ представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця». 

Педагогічний колектив Розкішнянського навчального закладу приймав вітання з нагоди професійного свята. З подарунками завітали до освітян представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» у Ставищенському районі Володимир Курко.

Своє професійне свято відзначали бібліотекарі Володарського району. Урочистості з нагоди свята відбулися у районному будинку культури. Слова вітань та подарунки бібліотекарям району адресували представники благодійного фонду «Фортеця».

Яскравим дійством стало святкування Дня села у Скибинцях. У сільському будинку культури зібралося багато односельчан та гостей. Щирими словами вітань та подарунками жителів села привітав представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Бондаренко Віталій Іванович

Всеукраїнський день бібліотек – професійне свято бібліотекарів відсвяткували на Київщині. Працівників бібліотек Білоцерківщини, Узинської ОТГ, Тетіївщини, Володарщини вітали з професійним святом представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

День села Фурси

День села зібрав Фурсівську ОТГ в будинку культури. Свято пройшло в приємній та радісній атмосфері. Дитячий гомін та сміх, щасливі та усміхнені обличчя  жителів, теплі та щирі привітання гостей заходу сприяли веселому настрою і не могли залишити байдужим жодного з присутніх. Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець розділив святковість події […]

У День міста Сквира урочисто відкрили знак «Я люблю Сквиру». Це подарунок сквирянам від голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець привітав з професійним святом освітян Узинської ОТГ. Грамоти, подяки, подарунки, квіти, слова вдячності і глибокої шани – все цього дня було для педагогів.

Прекрасне село Журавлиха, що у Ставищенському районі відсвяткувало День села. Привітав громаду села та вручив подарунки жителям Олександр Ференець, голова благодійного фонду «Фортеця».

У день Різдва Пресвятої Богородиці храмове свято відмічали у селі Матвіїха, що на Володарщині. Привітали громаду села та вручили подарунки представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

У селі Стадниця, що на Тетіївщині, відсвяткували День села. Привітав жителів села зі святом та вручив цінні подарунки представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Бондаренко Віталій Іванович.

День села відсвяткувала громада села Кривець Ставищенського району. Святковість події розділив голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович відзначив жителів села цінним та пам’ятними подарунками, а щоб зробити безпечнішим пішохідний перехід, який веде до школи, було встановлено систему безпеки пішохідних переходів.

Учні з Тетіївського навчально-виховного комплексу “Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” завдяки благодійному фонду Олександра Ференця « Фортеця» здійснили цікаву подорож до міста Київ та відвідали дитячий розважальний центр – місто професій «KidsWill»

Мальовничою перлиною Тетіївщини є село Ненадиха, день народження якого святкували 22 вересня. Дружня громада села приймала вітання та найкращі побажання від представників благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця»

День села відсвяткували громади сіл Ківшовата та Лісовичи, що на Таращанщині. Від імені голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця громади сіл привітав представник благодійного фонду Хоменко Григорій Миколайович.

Від душі та з любов’ю жителі міста Тараща відсвяткували День міста. З нагоди Дня міста голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець організував для таращан численні подарунки: дитячий ігровий комплекс, сквер «Кохання», пам’ятний знак «Я люблю Таращу» та святковий концерт.

Сквер «Кохання» – подарунок голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця. Сквер став одним з найулюбленіших місць для вечірніх посиденьок жителів міста. І це не дивно, бо коли сідає сонце та запалюється ліхтар «Кохання» сквер стає надзвичайно затишним та романтичним місцем.

Чергову допомогу від благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» отримали багатодітні родини на Тетіївщині. Представники благодійного фонду вручили пакунки з новим одягом родинам, які опинились у складних життєвих обставинах у селах П’ятигори, Денихівка, Степове, Черепин, Бурківці, Кашперівка та місті Тетіїв.

 

День рятівника, своє професійне свято, відзначили надзвичайники Ставищенського та Володарського районів. Свої вітання рятівникам висловили представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

День села Каленна.

21 вересня відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці або у народі “Друга Пречиста”. Це свято ще називають “осениною”, адже цього дня за народним календарем настає осінь. У цей день громада села Каленна Сквирського району відмітила День села. На святкові заходи зі словами щирих вітань та подарунками завітали представники благодійного фонду Олександра […]

День села святкували у селі Рогізна. Урочистості відбулися у сільському будинку культури. Працелюбні та талановиті односельчани приймали щирі вітання від представників благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

День “відкритих дверей” провели в Тетіївському РЦПО. Вихованці центру ділилися своєю творчістю. Працювала виставка дитячих робіт, а художні виступи вкотре засвідчили, що на Тетівщині зростає талановита дітвора. Привітав учасників дійства та подарував подарунки представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Бондаренко Віталій Іванович.

Жителі села Бикова Гребля Білоцерківського району вшановували свою батьківську землю. На День села зібралася вся сільська родина. Завітав на святкування голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець

Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» продовжує впроваджувати ініціативи щодо підвищення безпеки на пішохідних переходах. Фігури дітей- пішоходів у місці пішохідних переходів встановили в селі Ківшовата Таращанського району.

Завжди з радістю зустрічають гостей у дитячому будинку сімейного типу Тищенків, що у селищі Володарка. Тут виховується шестеро дітей з них троє з особливими потребами. Тож на гостину до вихованців завітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця»

100 років прожити не поле перейти!

  Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Столітній  ювілей відсвяткувала жителька села Лукянівка Таращанського району Пирх Наталія Харлампіївна. Незважаючи на поважний вік, усі вітання Наталія Харлампіївна приймала особисто: в свої 100 років ця чарівна жінка  є душею та берегинею […]

День працівників газової та нафтової промисловості урочисто відмітили у Таращанському виробничому підрозділі ПАТ «Київоблгаз». Привітали з професійним святом та вручили цінні та пам’ятні подарунки представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

Громада села Степок, що на Таращанщині, відсвяткувала День села. Щирі слова вітань та подарунки громаді села адресував представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Хоменко Григорій Миколайович.

День села відсвяткували жителі Антонівки Ставищенського району. В творчому піднесенні на святі вшановували рідне село і його славних трударів, ветеранів праці, довгожителів, всіх, хто будує сьогодення і ростить та виховує майбутнє української держави. Привітав жителів села та вручив подарунки представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Леонід Іванович Бондарець.

Запрошуємо вас відсвяткувати День міста Тараща!

Свято Дня знань відбулося у школі села Лука Таращанського району. З щирими словами вітань завітав на святковий захід представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця»  Хоменко Григорій Миколайович. Григорій Миколайович вручив діткам-першокласникам набори для першачків та потреб школи ноутбук і спортивні м’ячі.

Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» у рамках програми підтримки багатодітних родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, надав допомогу вже сотням сімей, у яких виховуються тисячі дітей. Нещодавно благодійну допомогу у вигляді комплектів нового дитячого одягу було надано багатодітним та малозабезпеченим родинам з сіл Ненадиха, Галайки, Одайпіль, Високе, Дібрівка, Ненадиха, Денихівка що на Тетіївщині. Радощі дітей та вдячності дорослих не було меж. Діяльність благодійного фонду у цьому напрямку буде продовжуватись й надалі.

Черговий подарунок від благодійного фонду «Фортеця» — систему безпечного руху отримала Городище-Пустоварівська громада. Фігурки у вигляді хлопчиків-школярів з‘явилися на центральній вулиці села.

У Лобачеві День села святкували та гостей радо зустрічали. По-родинному святкували День села в Лобачеві. Вшанувати працю сільських трудівників завітали й представники благодійного фонду «Фортеця».

Допомога переселенцям.

Війна на сході України принесла не мало горя в тисячі українських родин. Тисячі жителів Донбасу вимушені були залишити свої домівки та будувати нове життя вже на мирній території України. Більшість переселенців зіштовхнулись з ігноруванням влади та байдужістю оточуючих. Та в селі Косяківа Володарського району знайшлися небайдужі, які усіляко намагаються підтримувати […]

Перший дзвінок сповістив про початок нового навчального року. Шкільний поріг Городище-Пустоварівського навчального закладу що на Володарщині переступили вісім першокласників. З Днем Знань привітали школярів й представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця»

 

Храмове свято відмітили у селі П’ятигори Тетіївського району. Богослужіння у храмі Успіння Пресвятої Богородиці відвідав представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця», який привітав громаду села зі святом та подарував для храму Євхарестичний набір.

День знань у селі Ківшовата. Свято першого дзвоника відбулося в опорному навчальному закладі села Ківшовата. З подарунками завітав на святкове дійство голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець

Свято Дня знань урочисто відбулося у Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжі. Привітав педагогічний колектив та студентів коледжу голова благодійного фонду «Фортеця».

Країна дитинства Таращанський ДНЗ «Сонечко» 1-го  вересня вітав своїх вихованців. Щебіт дітвори враз полонив подвір’я дитячого садка, а ще цього дня було багато подарунків для дітвори від голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця.

Весело та позитивно відмітила громада села Дзвеняче, що на Тетіївщині, День села. Щирі слова вітань та подарунки громаді села адресував представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Бондаренко Віталій Іванович.

День знань у місті Сквира. Перший дзвоник пролунав у Сквирській загальноосвітній школі І-ІІІ ст №1 ім. М.Ольшевського. Привітали педагогічний колектив, учнів та їх батьків представники благодійного фонду «Фортеця», а також вручили першокласникам набори першачків із усім необхідним  для навчання у першому класі.

День Незалежності України вісвяткували на Володарщині. На урочисті заходи у актовій залі Володарського районного будинку культури зібрались жителі Володарщини, представники влади. Привітали громаду району та відзначили грошивими преміями представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

День Незалежності України відсвяткували на Володарщині. На урочисті заходи у актовій залі Володарського районного будинку культури зібрались жителі Володарщини, представники влади. Привітали громаду району та відзначили грошовими преміями представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

Свято Дня знань відбулось у селі Розкішна Ставищенського району. Традиційно на свято знань школа села Розкішна, рідна школа Олександра Борисовича Ференця, приймає вітання та подарунки від благодійного фонду «Фортеця». Представники благодійного фонду вручили діткам, які вперше переступили поріг школи, набори першокласника з необхідними речами для навчання у школі.

Перший дзвоник покликав до школи учнів на Тетіївщині.

Благодійний фонд «Фортеця», пріоритетнім напрямком діяльності якого є підтримка діток, не залишився осторонь Дня знань. Представники благодійного фонду завітали до Тетіївського НВК «Загальноосвітння школа I-III ступенів – гімназія» міста Тетіїв та школу села Степове щоб передати вітання від голови фонду Олександра Борисовича Ференця та подарувати усім першачкам набори першокласника, а […]

Перший дзвінок пролунав у школах Білоцерківщини! На святкові лінійки у села Озерна, Фурси, Трушки завітали представники благодійного фонду Олександра Ференця « Фортеця», які вручили першокласникам набори першачків,з усім необхідним для навчання у школі.

Жителі мальовничого села Тарасівка, що на Сквирщині, відсвяткували День села. Світлана Петрівна Риченко, представник благодійного фонду «Фортеця», від імені голови фонду Олександра Ференця привітала жителів села зі святом та вручила жителям села пам’ятні та цінні подарунки.

У селі Михайлівка, що на Тетіївщині, відбулось святкування Дня села. Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» традиційно не залишається осторонь та долучається до святкувань. Представники благодійного фонду завітали на свято села та вручили жителям цінні та пам’ятні подарунки.

Громада села Логвин Володарського району відсвяткувала День села. Привітали жителів села та вручили цінні подарунки представники благодійного фонду «Фортеця».

24 серпня жителі Узинської територіальної громади відзначали подвійне свято — День Незалежності України та День міста. На урочистості завітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України подарував жителям міста Тетіїв голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець

Урочисті заходи з нагоди найбільшого національного свята Дня Незалежності України відбулись у селищі Ставище. Представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Леонід Іванович Бондарець привітав громаду району зі святом та відзначив активістів грамотами та цінними подарунками.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України відбулися у місті Сквира. З нагоди найбільшого національного свята привітав громаду Сквирщини голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Жителі сіл Чернин, Косяківка, Велика Березянка що на Таращанщині відсвяткували свято єднання громади у велику родину – День села.

 День села – це не просто свято територіальної одиниці, це свято на якому усі жителі можуть зустрітись, підсумувати досягнення за рік, згадати своїх земляків, які розбудовували село й зараз працюють на його благо. Традиційно громади сіл Таращанщини не залишає по за своєю увагою благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця”, який, не […]

Урочисті заходи з нагоди найбільшого національного свята Дня незалежності України відбулись в актовій залі Білоцерківської РДА. Представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» Володимир Андрійович Василенко привітав громаду зі святом та вручив грамоти та цінні подарунки активу району.

Пам’ятник апостолу Андрію Первозваному у День Незалежності України відкрили у місті Тетієві. Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець також долучився до створення пам’ятнику, профінансувавши встановлення систем безпеки руху біля пам’ятнику.

День пам’яті загиблих учасників АТО

Сьогодні в Україні День пам’яті загиблих учасників АТО. У цей день в 2014 році сотні українських воїнів- захисників загинули при виході з Іловайського котла. Важко виразити словами біль та сум, які пронизують серце від розуміння того, що сотні українців поклали своє життя на війні, а діти, онуки, дружини та батьки […]

Дитячий будинок сімейного типу родини Бондарів зі Сквирщини отримав від благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» чергову допомогу – комплекти дитячого одягу для вихованців будинку.

День села відмітила дружня громада села Горобіївка що на Сквирщині. Розділили радість свята та вручили цінні подарунки представники благодійного фонду «Фортеця».

День села святково відмітили громади сіл Плоске та Лукянівка, що на Тарщанщині. Завітав на святкові заходи й голова благодійного фонду « Фортеця» Олександр Ференець. Щирі слова вітань, цінні подарунки адресував жителям сіл Олександр Борисович Ференець.

Пам’ятний знак “Я люблю УЗИН” – подарунок голови благодійного фонду “Фортеця” Олександра Ференця узинчанам з нагоди Дня міста.

Свято малої батьківщини – День села відмічали у селах Шкарівка, Блощенці, Вільна Тарасівка, Сорокотяги, Олійникова Слобода, селище Терезино що на Білоцерківщині! Благодійний фонд Олександра Ференця « Фортеця» традиційно не залишився осторонь святкових заходів, представники фонду вітали жителів сіл зі святом, дарували цінні та пам’ятні подарунки.

Жителі мальовничого села Домантівка, що на Сквирщині, святково відмітили День села. З найкращими словами вітань та подарунками на свято завітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

З турботою про дітей! Представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» у Таращанському районі продовжують програму із забезпечення багатодітних родин дитячим одягом.

Свято єднання громади – День села відмітили села Глушки та Клочки, що на Білоцерківщині. Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» не залишися осторонь свят. Представники фонду привітали громади сіл та подарували цінні подарунки.

Свято Дня села відмітила громада Рудого села, що на Володарщині. Від імені голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця привітала громаду села та вручила подарунки представник фонду на Володарщині Короленко Євгенія Миколаївна.

З Медовим Спасом

Учні-відмінники з села Голодьки, що на Тетіївщині, завдяки голові благодійного фонду «Фортеця» Олександру Ференцю здійснили чудову пізнавальну екскурсію у місто Київ, де відвідали дельфінарій та Києво – Печерську лавру.

100 років прожити не поле перейти!

100 річний ювілей відсвяткувала жителька села Бикова Гребля, що на Білоцерківщині, Ткаченко Марія Остапівна. Від імені голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Борисовича Ференця привітав ювілярку представник благодійного фонду Володимир Андрійович Василенко. Володимир Андрійович адресував Марії Остапівні щирі слова вітань, квіти, подарунки.

Гаряча пора жнив добігає кінця. На полях Білоцерківщини під пильним наглядом лелек, які гордовито походжають по стерні, старанно працюють трударі-хлібороби, які вже зовсім скоро сповістять про цьогорічні внески нашого району до загального короваю як Київщини, так і України в цілому.

  Аби дізнатися, як жнивувалося Білоцерківщині цьогоріч, а також щоб порадувати трударів приємними й смачними сюрпризами, представники Благодійного фонду «Фортеця» організували  традиційну акцію, під час якої завітали зі своєю почесною місією прямо на мальовничі ниви району. Прохолодний квас та смачне морозиво – що може бути краще серед спекотного літнього дня, […]

За підтримки благодійного фонду Олександа Ференця «Фортеця» у місті Тараща відбувся шаховий турнір, присвячений Міжнародному дню шахів.

Свято малої Батьківщини – День села відмічали у селах Йосипівка, Трушки, Сухоліси, Мала Вільшанка, Томилівка, Матюші, Потіївка що на Білоцерківщині!

Благодійний фонд Олександра Ференця « Фортеця» традиційно не залишився осторонь святкових заходів та надав посильну допомогу громадам сіл. Так дітлахи села Томилівка від Олександра Ференця отримали новий дитячий майданчик, що став вже 9 майданчиком встановленим фондом «Фортеця» на Білоцерківщині. Радощам дітлахів не було меж, адже тепер вони можуть весело та […]

Два пішохідні переходи в місті Узин завдяки благодійному фонду Олександра Ференця «Фортеця» стали безпечнішими.

Україна посідає одне з найвищих місць у світі за смертністю та аварійністю на дорогах. По статистиці кожен рік близько 4 тисяч українців гине на дорогах, близько 30 тисяч травмується. Близько 40 % ДТП відбувається на пішохідних переходах, які, як правило, у нас зовсім не відповідають нормам безпеки та за часту […]

День села Красилівка.

  Дружня громада села Красилівка відсвяткувала День села. Привітали жителів села та вручили цінні подарунки представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».  

Концертну програму до свята Івана Купала жителям Сквирщини подарував голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

  У ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала — традиційне дійство, яке має древні корені. Найпоетичніше свято, яке широко відзначається в Україні. За народними переказами, саме у купальську ніч на коротку мить розквітає папороть, той, хто знайде її квітку, – буде щасливим. Вже традиційно третій рік […]

День села відмічали у селах Потіївка та Фастівка Білоцерківського району. На святкові заходи з подарунками та щирими словами вітань завітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

День села Березна.

День народження рідного села святкували у селі Березна Володарського району. Розділити радість свята з мешканцями села завітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

Свято Івана Купала у селищі Володарка!

  Неперевершене свято Івана Купала для володарчан подарував голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Концертна програма за участю зірок української сцени-це незабутній і яскравий подарунок від благодійника.

Новий дитячий майданчик!

Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» у своїй діяльності користується правилом – “у першу чергу діти». Всебічна підтримка юного покоління, сприяння розвитку та дозвіллю дітей  стали пріоритетом діяльності фонду. Так нещодавно у селі Томилівка  Білоцерківського району було встановлено новий дитячий майданчик, який став вже дев’ятим на Білоцерківщині від благодійного фонду. Радощам […]

Храмове свято відбулось у селі Бурківці Тетіївського району. Представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» привітали громаду села зі святом та подарували храму Іоана Хрестителя села Бурківці Семестрільну ікону Божої Матері, а також надали фінансову допомогу прихожанці храму, яка потребує лікування.

Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» продовжує допомагати багатодітним та малозабезпеченим родинам! Нещодавно представник фонду у Таращанському районі Хоменко Григорій Миколайович відвідав села Круті Горби, Косяківка, Плоске та вручив комплекти нового дитячого одягу родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

День селища Ставище!

Благодійний фонд Олександра Ференця вже третій рік поспіль організовує для жителів селища Ставище святковий концерт з нагоди Дня селища. Не став виключенням і цей рік. За сприяння Олександра Ференця святковий настрій Ставищанам дарували чудові артисти естради: колоритний ансамбль «Циганські наспіви», гурт «Гетьман» та гурт «Діти фрістайлу». Та не тільки святкову […]

День Національної поліції України.

Урочисті заходи з нагоди Дня національної поліції відбулись у будинку культури селища Володарка. Працівників поліції зі Ставищенського, Тетіївського, Сквирського та Володарського районів привітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.  Голова благодійного фонду відзначив працівників поліції грошовими преміями та цінними подарунками, а також для усіх присутніх подарував виступ естрадного співака Романа […]

Узинська ветеранська організація відзначила 35-річний ювілей свого створення. Представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» привітали членів організації – пенсіонерів м.Узин, які свого часу приклали чимало зусиль для розбудови міста та вручили їм цінні та пам’ятні подарунки.

День села Веселий Кут відзначили на Таращанщині. Представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» привітав громаду села зі святом та вручив жителям села цінні та пам’ятні подарунки.

Пам’ятний знак “Я люблю Володарку” – подарунок голови благодійного фонду “Фортеця” Олександра Ференця жителям селища Володарка.

День державного службовця. З нагоди професійного свята усіх фахівців Ставищенського, Болоцерківського, Володарського та Сквирського районів, які забезпечують функціонування системи державного управління, привітали представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

Нову автобусну зупинку та систему безпеки пішохідного переходу від благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» встановлено у місті Сквира.

Благоустрій населених пунктів, створення комфортних умов проживання є одним з напрямків роботи благодійного фонду. Не так давно голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець завітав з робочим візитом у місто Сквира. Олександр Борисович відвідав нещодавно встановлену нову автобусну зупинку по вул. Соборна біля  НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. №4 – дитячий […]

Цікаву та незабутню подорож до стародавнього Чернігова педагогічному колективу Бесідського НВК Ставищенського району подарував голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Олександр Борисович, під час одного з візитів до навчального закладу, пообіцяв організувати екскурсію в древній Чернігів, у якому, в свій час, мав змогу провести частину студентських років. І ось, коли вже навчальний процес у школах завершено та школярі на канікулах, педагогічний колектив зміг знайти час і відвідати Чернігів. Цікава поїздка […]

Випускний вечір відбувся у місті Узин. Традиційно благодійний фонд «Фортеця» відзначає учнів – переможців олімпіад, активістів школи. Представники благодійного фонду вручили випускникам грошові премії та пам’ятні подарунки.

«Молода людина року» – щорічний конкурс що проходить на Білоцерківщині.

Вже третій рік поспіль благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» не залишається осторонь та приймає участь у конкурсі. Представники благодійного фонду привітали молоде покоління з Днем молоді та нагородили грошовими преміями та цінними подарунками номінантів конкурсу.          

Спільними зусиллями врятовано життя маленької тетіївчанки. Благодійний фонд «Фортеця» долучився до зусиль влади, громади Тетіївщини з метою допомоги новонародженій дівчинці.

Своє професійне свято – День медика урочисто відзначили медичні працівники Тетіївщини.

Щирі слова вітань, грошові премії,  цінні подарунки адресував колективу медиків голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Також, з нагоди свята, від благодійного фонду «Фортеця» медикам Тетіївщини свій талант дарувала заслужена артистка України Катерина Пушкіна.

Чудове свято, позитивні емоції та настрій! Свято Дня селища Ставище (фото звіт)

Пам’ятний знак “Я люблю Ставище” – подарунок голови благодійного фонду “Фортеця” Олександра Ференця ставищанам з нагоди Дня селища.

День медичного працівника відмітили на Володарщині.

Святковий концерт, подарунки, грошові премії, обладнання для медичних закладів та щирі слова вітань подарував медикам Володарщини голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

День медика урочисто відзначили у селищі Ставище.

Представники благодійного фонду Олександра Ференця « Фортеця» щиро привітали медичних працівників зі святом, вручили цінні та пам’ятні подарунки, а святковий настрій усім присутнім від Олександра Ференця дарувала заслужена артистка України Катерина Пушкіна.

Відбувся звітний концерт чудових ансамблів «Шанс» з села Яблунівка та «Зорепад» з села Пилипча що Білоцерківщині. Представники благодійного фонду привітали юних талантів, та пригостили усіх діток смачними гостинцями.

Завдяки благодійному фонду “Фортеця” Олександра Ференця найактивніші учні Тетіївської ЗОШ №3 здійснили цікаві екскурсії. Зокрема діти побували у зоопарку «Золотий Фазан» та у місті Біла Церква.

 Медичних працівників Сквирщини з професійним святом – Днем медика привітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Олександр Борисович висловив медикам щирі слова вдячності за їхню працю  та вручив представникам медичної сфери цінні та пам’ятні подарунки, а святковий настрій усім присутнім дарував чудовий ансамбль «Циганські наспіви».

День медичного працівника відзначили у Таращі.

 Благодійний фонд «Фортеця» реалізовує різноманітні соціальні ініціативи, однією з яких є підтримка закладів охорони здоров’я, сприяння здоровому способу життя. Не оминув своєю увагою медиків Таращанського краю. Представники фонду подякували медичним працівникам за самовіддану працю та професіоналізм, вручили цінні подарунки медичним закладам та грошові премії медикам.  

Медичний персонал Таращанського геріатричного пансіонату з професійним святом Днем медика привітали представники благодійного фонду «Фортеця».

Свято присвячене Дню медика відбулось у місті Узин. Привітали медиків міста з професійним святом представники благодійного фонду «Фортеця». Представники фонду дякували медичним працівникам за самовіддану працю та професіоналізм, вручили грошові премії та пам’ятні подарунки.

Медичних працівників Білоцерківського району з професійним святом Днем медика привітали представники благодійного фонду Олександра Ференця « Фортеця». Представники фонду з найкращими словами вітань та подарунками відвідали медичні амбулаторії сіл Яблунівка, Піщана, Томилівка, Блощенці, Мала Вільшанка.

Екскурсія для діток з міста Сквира від благодійного фонду Олександра Ференця “Фортеця”.

У рамках Міжнародного проекту eTwinning.plus в Україні «Дослідження культурної спадщини України», за сприяння благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» учні 6 класу Сквирської ЗОШ №3 імені Петра Тисьменецького разом з класним керівником Мартинюк Н.Г. та вчителем англійської мови Цимбалюк О.А. відвідали Музей історичних коштовностей у Києво-Печерській Лаврі та Музей однієї вулиці […]

Яскраве свято «Таланти твої, Володарщино!» з нагоди Дня захисту дітей відбулося у Володарському районному будинку культури. Благодійний фонд «Фортеця» організував для дітей безпрограшну лотерею,а представники фонду пригощали усіх діток морозивом.

Чергову екскурсійно поїздку для дітей з міста Тараща організував благодійний фонд Олександра Ференеця «Фортеця».

  6 червня 2018 року учні 4-В класу Таращанської ЗОШ -2 за підтримки благодійного фонду Олександра Ференця відвідали Київський авіаційний музей, де ознайомилися з історією авіації, дізналися про відомих конструкторів, пілотів, побували у салонах літаків та гелікоптера. Також, діти потрапили у чудовий світ професій “Kidlandiakiev” де мали змогу побувати в […]

Геній виростає з дитини

Щорічне районне свято «Геній виростає з дитини» відбулось у місті Тетіїв. Юне покоління, яке своїми талантами прославляє рідний край, привітав та нагородив грошовими преміями представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фрортеця» Бондаренко Віталій Іванович.

Незабутня подорож у Буки. Школярі Володарської загальноосвітньої школи №2 за фінансової підтримки голови благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» відвідали славнозвісне село Буки, що на Сквирщині.

 

Багатодітні родини з сіл Ріжки, Кирдани, Веселий кут отримали від благодійного фонду «Фортеця» комплекти дитячого одягу. Благодійний фонд продовжуватиме й надалі підтримувати родини, які опинились у складних життєвих умовах..

День захисту дітей!

В сесійній залі адмінбудинку селища Ставище відбулося феєричне дійство до Дня захисту дітей. Свято пройшло під назвою «Майбутнє твориться сьогодні». Голова благодійного фонду «Фортеця» привітав усіх присутніх зі святом та подарував для Ставищенського інклюзивного центру сухий реабілітаційний басейн, де дітки з особливими потребами можуть проходити курси реабілітації.

Міні-атракціони,солодка вата–все це було для дітвори на парковому майданчику селища Ставище від благодійного фонду «Фортеця» у День захисту дітей. Протягом дня дітвора наввипередки спускалася з надувної гірки,стрибала на батуті і ласувала досхочу солодкою ватою

Талановитих дітей Таращанського краю відзначили нагородами на святі «Таланти твої Таращанщино». Завітав на свято дитинства і голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець

голова БФ «Фортеця» Олександр Ференець з робочим візитом відвідав селище Ставище. У рамках зустрічі Олександр Борисович поспілкувався із селищним головою Володимиром Кошинським що до підготовки до проведення Дня селища.

За підтримки БФ «Фортеця» у Ставищенській районній бібліотеці напередодні Дня захисту дітей відбувся захід для школярів 1-4 класів навчально-виховних комплексів №1 і №2. Урочиста частина з вітаннями гостей,нагородження ,святкова програма розваги та солодощі все було цього дня для молодого покоління.

Районний етап всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура» відбувся на Таращанщині. Благодійний фонд «Фортеця», який підтримує виховання молоді у дусі національних патріотичних традицій, заснованих на спортивній звитязі, виступив спонсором заходу.

Вихованці Пархомівської школи завдяки благодійному фонду Олександра Ференця «Фортеця» відвідали Національний цирк України

Весело та позитивно у селах Шкарівка та Фурси відсвяткували День захисту дітей

  Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Традиційно у  цей день  благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця», пріоритетом діяльності якого є підтримка юного покоління, у селах Ферси […]

Прекрасне село Завадівка, що на Володарщині, відсвяткувало День села. Щирими словами вітань та цінними подарунками привітали громаду села представники благодійного фонду «Фортеця».

Останній дзвоник пролунав у селі Шкарівка Білоцерківського району

  Традиційно наприкінці весни у школах відбуваються урочисті лінійки – останні дзвоники.  Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Цей день для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік, а випускники […]

Громада села Фесюри, що на Білоцерківщині, відмітила День села. Привітали громаду села та вручили подарунки представники благодійного фонду «Фортеця».

День села Городище-Пустоварівське відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов’ю Олександр Борисович особисто завітав на святкування Дня села, аби висловити щиру вдячність за самовіддану працю, любов до землі, мудрість та відповідальність усім, хто своє життя присвятив становленню і розбудові рідного села. Хто не тільки на словах, а й конкретними справами […]

День села святкували жителі села Василиха Ставищенського району. Привітали славних трударів села представники благодійного фонду «Фортеця».

День села Розкішна – свято сповнене щирості та радості.

Щиро і від душі у день Святої Трійці жителі села Розкішна відсвяткували День свого села. Свято, яке традиційно збирає не тільки жителів села, а й численних гостей, представників влади, поважних людей – вихідців з села.

День села відмітила дружна громада села Макіївка, що на Білоцерківщині. Щирі слова вітань та цінні подарунки жителям села адресували представники благодійного фонду «Фортеця».

День села Шаліївка Сквирського району. Велика сільська родина відсвяткувала День народження села Шаліївка, що на Сквирщині. Привітали громаду села та вручили цінні подарунки представники благодійного фонду «Фортеця».

Чергову систему безпеки пішохідних переходів та автобусну зупинку від благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» встановлено у місті Тетіїв.

Районний етап військово-патріотичної гри «Джура» відбувся в Тетієві. Провели захід в міському парку. Підтримав захід благодійний фонд «Фортеця».

Свято останнього дзвоника в м.Сквира

Свято останнього дзвоника зібрало на шкільному подвір’ї велику родину Сквирського ліцею та ЗОШ №2. Завітав на святкову зустріч засновник і голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Жителі села Тарган Володарського району відсвяткували День села. З подарунками на свято завітали представники благодійного фонду «Фортеця».

Благодійний фонд Олександра Ференеця «Фортеця», піклуючись про розвиток юного покоління, організував цікаву екскурсію для учнів школи села Пархомівка Володарського району до парку Софіївка що в м.Умань.

За сприяння благодійного фонду «Фортеця» у селищі Ставище відбулась спортивна зустріч під назвою «Старти надій» присвячена пам’яті великого вчителя, людини з великої літери-Івана Нікіфоровича Портненка

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець з робочою поїздкою відвідав місто Тараща. Олександр Борисович разом з міським головою м.Тараща Валерієм Велієвим обговорили питання благоустрою міста та підготовку святкування Дня міста. Також голова фонду проінспектував напередодні встановлену фондом автобусну зупинку та другу систему безпеки пішохідного переходу, встановлену біля Таращанського коледжу.

День села Терешки

Жителі мальовничого села Терешки, що на Сквищині, відсвяткували День села. Представники благодійного фонду «Фортеця» привітали громаду села зі святом, відмітили жителів села цінними та пам’ятними подарунками.

Село Мазепинці Білоцерківського району відсвяткувало свій черговий День народження. 

З вітальними словами до громади села звернувся представник БФ «Фортеця» Василенко Володимир Андрійович. Володимир Андрійович від імені голови фонду Олександра Ференця, відзначив жителів села цінними та пам’ятними подарунками.

“Я по світу йду у вишиванці”

У місті Тараща відбувся святковий захід серед учнів шкіл Таращанського району. Більше 400 дітей декламували вірші, співали пісні, які були присвячені країнам Європейського союзу. Благодійний фонд “Фортеця” підтримав захід, а представники фонду вручили дітям морозиво.

Звітний концерт хореографічної студії «МАКСИМУМ» зібрав повну глядацьку залу Володарського районного будинку культури. На свято завітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Із подарунками та вітаннями – до ветерана та багатодітної родини

  Із нагоди Дня пам’яті та примирення й Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вітання, подарунки й теплі слова від імені благодійника адресував його представник у Таращанському районі Григорій Хоменко. Напередодні він завітав до ветерана, учасника бойових дій під час Другої світової війни, а нині підопічного Таращанського геріатричного […]

Святкування Дня матері відбулось у селі Велика Березянка Таращанського району. Щирі слова вітань усім матерям лунали від представника благодійного фонду «Фортеця» Григорія Миколайовича Хоменка. Представник благодійного привітав матерів-учасниць художньої виставки, яка була присвячена до День матері.

Звітний концерт Білоцерківської районної школи мистецтв відбувся у м.Узин.

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець  відвідав концерт юних талантів та подарував для потреб школи портативну акустичну систему, солодощі усім дітям-учасникам концерту, а також кошти для потреб давніх друзів благодійного фонду «Фортеця» танцювального колективу «Шанс» з села Яблунівка Білоцерківського району.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заходи пам’яті та вшанування жертв страшної війни, яка страшним болем зачепила кожну українську родину, відбулись на Київщині. Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець та представники фонду прийняли участь у мітингах пам’яті, відвідали ветеранів війни, які за станом здоров’я не змогли відвідати урочисті заходи.

Благодійний фонд «Фортеця» на постійній основі проводить заходи з допомоги багатодітним та малозабезпеченим родинам. Представники благодійного фонду на Сквирщині вручили комплекти нового дитячого одягу родинам, які опинились у складних життєвих обставинах.

День міста Тетіїв!

Жителі прекрасного мальовничого міста Тетіїв відсвяткували День міста. Привітав громаду зі святом голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович відзначив жителів міста пам’ятними та грошовими подарунками, а для потреб міста подарував сертифікат на автобусну зупинку та систему безпеки пішохідних переходів. Та найбільшим подарунком тетіївчанам стала стела «Я люблю Тетіїв» […]

Чергову систему безпеки пішохідних переходів у селищі Ставище встановлено благодійним фондом «Фортеця». Відтепер пішохідний перехід є до НВК №2

 

На Володарщині відбулася військово-патріотична гра «Джура» (Сокіл).

За перемогу боролися 12 шкільних команд. Про нагороди для призерів та переможців подбав благодійний фонд «Фортеця»

Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» продовжує допомагати багатодітними родинам! Багатодітні родини села Лобачів Володарського району отримали від благодійного фонду «Фортеця» комплекти дитячого одягу.

Світле та прекрасне свято відбулось у дитячому садочку «Калинка» міста Тетїів!

На святкові заходи з нагоди 25 річчя від дня заснування дитячого садочку зібрались представники влади, педагоги міста, батьки, випускники закладу, меценати. Багато теплих слів та щирих вітань лунало на адресу колективу, бо саме завдяки їх завзяттю та небайдужості дитячий садочок «Калинка» є прекрасним місцем, де діти не просто проводять час, […]

День пам’яті про Чорнобильську катастрофу сумний та трагічний для кожного українця.

День пам’яті про Чорнобильську катастрофу сумний та трагічний для кожного українця. «Мирний атом» призвів до соціально-екологічної катастрофи глобальних масштабів, наслідки якої відчуватимуть покоління українців. Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків, які ціною власно життя та здоров’я рятували світ від радіаційного […]

Березовий гай висадили по вулиці Віктора Гуменюка у місті Тетієві! Благодійним фондом Олександра Ференця разом з школярами, працівниками комунальних служб висаджено березовий гай.

«День довкілля» провели у селищі Володарка. Завдяки благодійному фонду Олександра Ференця та усім небайдужим жителям при в’їзді в селище було висаджено вербову алею.

Акція з висадження дерев відбулась у селі Фурси. Завдяки підтримці благодійного фонду «Фортеця» жителями Фурсів спільно зі співробітниками фонду було висаджено вербову алею, десятки фруктових дерев, прибрано територію. По завершенню заходу усіх учасників заходу пригощали смачною кашею.

 

«День довкілля» спільно з благодійним фондом «Фортеця» провели у Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжі. Студенти, педагогічний колектив спільно з волонтерами та головою благодійного фонду «Фортеця» Олександром Ференцем висадили десятки дерев, кущів, квітів на території, що прилягає до коледжу.

Два роки діяльності благодійного фонду Олександра Ференця “Фортеця”.

«День довкілля» з висадкою зелених насадження та упорядкуванням території за підтримки благодійного фонду «Фортеця» провели у селі Розкішна та місті Сквира.

Чергову систему безпеки пішохідних переходів у селищі Володарка встановлено благодійним фондом «Фортеця». Відтепер пішохідний перехід є до ЗОШ №2 ім.В.П.Мельника.

Шаховий турнір присвячений 32 річниці Чорнобильської катастрофи за підтримки благодійного фонду «Фортеця» відбувся у м. Тараща.

Великодні подарунки жителям Ставищенського краю традиційно презентував благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця»

еликодні подарунки від благодійного фонду «Фортеця». Напередодні світлого свята Великодня представники благодійного фонду «Фортеця» з подарунками та щирими словами вітань відвідали колективи та організації Тетіївського краю.

Великодні подарунки від благодійного фонду «Фортеця». Напередодні світлого свята Великодня представники благодійного фонду «Фортеця» з подарунками та щирими словами вітань відвідали колективи та організації Тетіївського краю.

Урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня польоту людини у космос відбулись у місті Узин. Представники благодійного фонду прийняли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника льотчику – космонавту, видатному жителю міста Поповичу Павлу Романовичу.

Напередодні світлого свята Великодня представники благодійного фонду «Фортеця» у Сквирському районі завітали у колективи та організації району, подарували працівникам запашні паски та церковні календарі.

Великодні подарунки від благодійного фонду «Фортеця»!

Представники благодійного фонду завітали в колективи та організації селища Володарка. Від щирого серця привітали з наступаючим Великоднім святом та подарували подарунки.

У селищі Ставище благодійним фондом Олександра Ференця встановлено систему безпеки пішохідного переходу.

Яскрава фігура школяра з відстані 80 – 100 метрів до переходу змушує водія інстинктивно зосередитесь та зменшити швидкість руху, тим самим зменшує ймовірність наїзду на пішохода, особливо вночі та погану погоду, коли водіям дуже важко розгледіти пішоходів.  

Великодні гостинці від благодійного фонду «Фортеця»!

  Напередодні світлого свята Великодня голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець з любов’ю та найкращими побажаннями всіляких гараздів передав для підопічних та трудового колективу геріатричного пансіонату, працівників райвійськкомату, міськради, комунальних підприємств м.Таращі, одиноких та літніх людей великодні подарункові набори.

Великодні подарунки від Олександра Ференця!

Представники благодійного фонду «Фортеця» привітали зі світлим святом Великодня колективи підприємств, установ та організацій Білоцерківського району.

День відкритих дверей відбувся у Таращанському державному технічному економіко – правовому коледжі.

Привітав педагогічний колектив та абітурієнтів голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець. Голова благодійного фонду вручив для потреб коледжу ноутбук, телевізор та орг.техніку, а також пообіцяв й надалі всіляко підтримувати навчальний заклад.

Благодійний фонд Олександра Ференця продовжує реалізовувати проект з встановлення систем безпеки пішохідних переходів.

Нещодавно у місті Сквира було встановлено першу таку систему у вигляді яскравої фігурки школяра, який намагається перейти пішохідний перехід. Аналогічні системи фондом встановлено й в інших містах та селах Київщини, а сама ідея запозичена у місті Вінниця, де аналогічні системи на нерегульованих переходах вже давно виконують свою місію – зменшити […]

У місті Тетієві благодійним фондом Олександра Ференця «Фортеця» встановлено систему безпеки пішохідного переходу.

Яскрава фігура школяра з відстані 80 – 100 метрів до переходу змушує водія інстинктивно зосередитесь та зменшити швидкість руху, тим самим зменшується ймовірність наїзду на пішохода, особливо  вночі та погану погоду, коли водіям дуже важко розгледіти пішоходів.  

Систему безпеки пішохідного переходу встановлено в місті Узин!

  Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» продовжує встановлювати системи безпеки пішохідних переходів у вигляді фігурки школяра, який збирається перейти дорогу. Водій який наближається до пішохідного переходу завчасно помітить яскраву фігурку та інтуїтивно зменшить швидкість руху, а це, в свою чергу, призведене до зменшення ризику ДТП з участю пішоходів, в першу […]

Олександр Ференець відвідав Таращанський геріатричний пансіонат. Олександр Борисович висловив слова вдячності колективу пансіонату за їх нелегку самовіддану працю та подарував для потреб закладу кошти на ремонт автобуса, бойлер, тонометр та глюкометр.

Благодійним фондом «Фортеця» у місті Тараща встановлено систему безпеки пішохідного переходу

Даний проект розрахований на попередження водія про пішохідний перехід та зменшення ризиків наїзду на пішохода. В подальшому аналогічні системи будуть встановлені й на інших потенційно небезпечних пішохідних переходах.  

У селищі Володарка благодійним фондом Олександра Ференця встановлено систему безпеки пішохідного переходу.

Україна посідає одне з найвищих місць у світі за смертністю та аварійністю на дорогах. По статистиці кожен рік близько 4 тисяч українців гине на дорогах, близько 30 тисяч травмується. Близько 40 % ДТП відбувається на пішохідних переходах які, як правило, у нас зовсім не відповідають нормам безпеки та за часту […]

Вітання голови благодійного фонду “Фортеця” Олександра Ференця з Великоднем!

 

У селищі Володарка відбулися урочисті проводи призовників. Майбутніх захисників України привітали представники благодійного фонду «Фортеця».

Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» продовжує підтримувати багатодітні та малозабезпечені родини. Представники благодійного фонду на Тетієвщині відвідали села Михайлівка, Теліженці та вручили комплекти дитячого одягу.

Підтримка спортивних заходів Таращанського району стає вже традиційною для благодійного фонду «Фортеця»

Cпортивний турнір з паурліфтингу, що  уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму, за підтримки благодійного фонду «Фортеця» відбувся у приміщенні Тарщанської ДЮСША. Підтримка спортивних заходів благодійним фондом стає вже традиційною не тільки на теренах Таращанського району, оскільки спортивне виховання дітей та молоді – це запорука здорового способу життя, можливість реалізувати […]

День театру відсвяткували у приміщенні мистецької перлини Київщини – Київському обласному музично драматичному театрі ім.М.П.Саксаганського. Привітав своїх добрих друзів-саксаганців голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

100 років з дня заснування Таращанської бібліотеки!

Святкова подія зібрала працівників бібліотечної справи та почесних гостів у стінах Таращанської районної бібліотеки. На святкові заходи завітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

День працівників ЖКГ відсвяткували на Володарщині.

 Привітав з професійним святом працівників комунальних служб голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович вручив грошові премії та пам’ятні подарунки, а для потреб КП «Володарка» голова фонду подарував дві мотокоси та оргтехніку.

Олександр Борисович Ференець у День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення привітав працівників сфери ЖКГ з професійним святом. Працівники комунального господарства від Олександра Ференця та його представників отримали численні подарунки, солодощі, грошові премії та пам’ятні відзнаки.

 

20 років створення Володарського територіального центру соціального обслуговування населення відмітили у селищі Володарка.

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець завітав на святковий захід щоб привітати колектив центру та висловити слова вдячності за важку та самовіддану працю. А щоб підтримати колектив Олександр Борисович подарував для потреб центру холодильник, тонометр, глюкометр, відзначив працівників центру грошовими преміями та пам’ятними подарунками, а також порадував великий святковий торт.

У селі Озерна Білоцерківського району відбувся дитячий танцювальний фестиваль «Перлини танцю».

Благодійний фонд «Фортеця» долучився до заходу, народивши учасників 12 танцювальних колективів солодощами та брендовими подарунками. Також фонд ще напередодні фестивалю усім колективам подарував портативну акустичну техніку.

Щирі слова вітань, солодощі та квіти з нагоди свята 8 Березня дарували представники благодійного фонду «Фортеця» працівницям поштового відділення та соціальної служби міста Узин.

Свято весни, жіноцтва відбулось у місті Тетіїв. Квіти, солодощі та святковий концерт зірки української сцени Романа Скорпіона подарував жителям Тетіївського краю голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Свято Весни відбулось у селі Розкішна. Теплі, щирі слова вітань, солодощі та квіти – це все презентували жінкам села представники благодійного фонду «Фортеця».

З нагоди свята 8 Березня жителям Узинської громади голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець подарував святковий концерт за участю зірки української естради Романа Скорпіона.

Жінок-трудівниць, які працють в Узинському ЖКП, привітав зі святом Весни голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Святковий концерт з нагоди свята 8 Березня подарував жителям Фурсівської об’єднаної громади Олександр Ференець.

Концерт до свята 8-го Березня для жіноцтва Ставищенщини відбувся у приміщенні санаторію «Дружба». Організував свято благодійний фонд Олександра Ференця “Фортеця”.

Слова вдячності, поваги і любові до жінки – матері, дружини, доньки, сестри линули зі святкової сцени Сквирського будинку культури.

Свято для жіноцтва Сквирщини подарував голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович не тільки організував концерт зірки української сцени Романа Скорпіона, а й попіклувався про те, щоб кожна жінка на святі отримала квіти та солодощі.  

Святкування 8 Березня відбулось у Таращанському будинку культури!

Благодійний фонд Олександра Ференеця «Фортеця» організував для жінок Таращанського краю святковий концерт за участю гурту «Будьмо». Кожна жінка, яка прийшла на свято, отримала від благодійного фонду квіти та солодощі. У цей же день представники фонду завітали до Таращанського агротехнічного коледжу, де привітали жіночий колектив коледжу зі святом, а також подарували […]

Вітання та подарунки від Олександра Ференця отримали працівниці Тетіївської швейної фабрики з пошиву спец. одягу.

 

Свято весни, жіноцтва відбулось у селищі Володарка. Квіти, солодощі та святковий концерт гурту «Будьмо» подарував жителям Володарського краю голова благодійного фонд «Фортеця» Олександр Ференець.

Урочисті заходи з нагоди жіночого свята відбулись у приміщенні Ставищенської РДА. Привітав жінок Ставищенського краю представник благодійного фонду «Фортеця» Леонід Іванович Бондарець.

 

Олександр Ференець привітав жіночий колектив Сквирської швейної фабрики «Елтекс». Подарунки, гарний настрій, багато квітів – все було для майстринь фабрики.

Білоцерківський район відсвяткував 95-річчя створення!

Трудівників Білоцерківщини привітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович для потреб громади району подарував сертифікати на два дитячі майданчики та дві автобусні зупинки. Для потреб Білоцерківської РДА та районної ради голова благодійного фонду подарував оргтехінку, а 12 хореографічних колективів району отримали музичну апаратуру.

Багатодітні родини села Клюки, що на Теіївщині, відчули на собі підтримку благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця». Багатодітні родини села отримали комплекти нового дитячого одягу.

З турботою про дітей! Представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» продовжують програму із забезпечення багатодітних родин дитячим одягом.

За підтримки благодійного фонду «Фортеця» у Ставищенській районній бібліотеці для дорослих відбувся конкурс читців.

Турнір із баскетболу пам’яті воїна Сергія Цимбала відбувся у селищі Ставище. Благодійний фонд «Фортеця» виступив спонсором заходу, нагородивши учасників пам’ятними та цінними подарунками.

Дитячий садочок «Сонечко» села Городище Пустоварівка отримав подарунки від Олександра Борисовича Ференеця. Нові дитячі столики та дитячі іграшки отримала малеча села.

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні назавжди залишеться в серцях українців.

У селищі Володарка відбулося відкриття монументу Героям Небесної Сотні. Сотні жителів Володарського району прийшли, щоб віддати шану загиблим Героям. Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець був одним з благодійників, який відразу відгукнувся на заклик долучитись до створення монументу. Створення таких пам’ятників – це надзвичайно почесна та важлива місія, ціль якої […]

З подарунками до школи! Олександр Ференець завітав до школи села Пархомівка Володарського району. Голова благодійного фонду вручив для потреб школи нову морозильну камеру, іграшки та екскурсійну подорож для учнів школи.

Пісенний фестиваль «Пісні обпалені війною» приурочений виведенню військ з Афганістану відбувся у актовій залі Білоцерківської РДА. Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець завітав на урочистий захід та відзначив учасників бойових дій в ДРА цінними та пам’ятними відзнаками.

Чергову допомогу від благодійного фонду «Фортеця» отримали багатодітні родини сіл Володомирівка та Червоні Яри.

Юні зірки!

Саме такими маленькими зірочками є вихованці дитячого танцювально ансамблю «Шанс» із села Яблунівка. Під керівництвом художнього керівника колективу Крижанівської Таїсії неодноразово прославляли рідний край на загальнодержавних та міжнародних танцювальних фестивалях. Вихованці колективу «Шанс» не просто виконуть хореграфічні номери, вони по справжньому живуть танцем. Щоправда забезпечення колективу практично повністью лежить на […]

Турбота про дітей!

Представники благодійного фонду Олександра Ференеця «Фортеця» відвідали села Антонівка, Кривець, Ясенівка, Винарівка, Гейсиха, Красилівка, Розкішна, Сніжки, Станіславчик, Юрківка та надали допомогу 44 багатодітним, малозабезпеченим родинам де виховується 169 дітей.

Допомогу від благодійного фонду «Фортеця» отримали багатодітні родини села Лук’янівка Таращанського району.

Яскраво та талановито!

Вихованці вокальної студії «Надія» Тетіївського районного центру позашкільної освіти провели свій звітний концерт. Представники благодійного фонду привітали вихованців студії та подарували кожному учаснику  подарунок.

З Днем народження школо!

20-річний ювілей відсвяткувала школа села Гейсиха Ставищенського району. Слова вітань усім присутнім, від імені голови БФ «Фортеця» Олександра Ференця, адресував Леонід Іванович Бондарець, представник фонду на Ставищенщині. Леонід Іванович привітав усіх кому близька школа села Гейсиха та відзначив вчителів школи цінним та пам’ятними подарунками.

Допомогу від Олександра Ференця отримали у навчально-виховному комплексі села Бесідка.

Школа – це надзвичайне місце не тільки для дітей, а й для села. Саме школа виховує покоління тих, хто у майбутньому визначатиме яким буде село та Україна в цілому. З метою зробити навчальний процес більш комфортним для дітей та виконати, дану в День села, обіцянку, до Бесідського НВК завітав голова […]

Будинок пристарілих у селі Красилівка відвідав Олександр Ференець!

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, що в с.Красилівка, Ставищенського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) , а якщо простіше, то – будинок пристарілих – це маленька обитель тих, хто все своє життя, не покладаючи рук, віддав  рідному краю, Батьківщині, своїм близьким, але через певні обставини […]

Чергову допомогу від благодійного фонду «Фортеця» отримали багатодітні родини Ставищенського району.

Допомога багатодітним родинам триває! Представники благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» надали чергову допомогу багатодітним родинам Володарського району.

За спонсорської підтримки благодійного фонду «Фортеця» у Ставищенській районній бібліотеці відбувся конкурс художнього читання серед дітей під назвою «Я українець і я цим пишаюсь».

Продовжуючи реалізовувати соціальні ініціативи направлені на підтримку діток, представники благодійного фонду «Фортеця» у Білоцерківському районі відвідали багатодітні родини та родини де виховуються дітки з особливими потребами. Представники фонду подарували діткам комплекти дитячого одягу та солодкі подарунки.

Новорічну виставу «Магічна кулька Санта Клауса», у виконанні акторів театру Саксаганського, подарував дітям Білоцерківського району голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» напередодні новорічних свят подарував діткам міста Узин новорічну виставу за участю артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.К. Саксаганського. По завершенню вистави дітки отримали солодкі новорічні подарунки.

Новорічний настрій для дітей Таращанського району подарував благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця»

Новорічні свята – це час, коли відбуваються найнеймовірніші речі! Час дива, перетворень та справжньої магії. Саме під Новий рік ми віримо, що збудуться наші найзаповітніші мрії та сподівання. Це час, коли до нашого дому приходить казка. Та найбільше це свято чекають діти, адже саме до них з подарунками поспішає Дід […]

Справжнє новорічне свято діткам Сквирського та Тетіївського районів подарував благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця».

За сприяння БФ у містах Сквира та Тетіїв відбулись новорічні вистави за участю Київського обласного музично-драматичного театру ім. М.П.Саксаганського. Дітки не тільки отримали позитивні враження від вистави, а ще й солодкі подарунки.

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець привітав діток узинських дитячих садочків. Голова благодійного фонду на передодні Нового року разом з Дідом Морозом завітав у кожен дошкільний навчальний заклад м.Узин. Олександр Борисович подарував діткам солодкі подарунки та іграшки для дитячих садочків.

Новорічну виставу для дітей Володарщини подарував Олександр Ференець. Голова фонду, з бажанням зробити для дітей Володарщини свято, організував святкову виставу, та попіклувався про солодкі подарунки для кожної дитини, яка завітала на свято.

Новорічну виставу «Магічна кулька Санта Клауса», у виконанні акторів театру Саксаганського, подарував дітям Ставищенського району голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Допомогу від благодійного фонду «Фортеця» отримали багатодітні родини Ставищенського району.

Представники благодійного фонду напередодні новорічних свят завітали у багатодітні родини Ставищенського району та подарували діткам комплекти одягу.

Дитячі мрії повинні здійснюватися!

 Напередодні Дня святого Миколая представники благодійного фонду «Фортеця» на Володарщині завітали у домівки багатодітних родин.

День святого Миколая, Новий рік, Різдво мабуть найбільш радісні свята для кожної дитини.

Адже це не тільки подарунки й солодощі, а це ще й позитивні враження, які у майбутньому, з теплото у серці, буде згадувати кожна людина. Саме з бажанням подарувати діткам справжнє свято, представники благодійного фонду «Фортеця» завітали у дитячі садочки сіл Глушки, Скребиші, Озірна Чупира, Потіївка, Дрозди, Шкарівка, Фастівка, Черкас, Бикова […]

Дітки з школи села Володимирівка Таращанського району, завдяки БФ «Фортеця» відвідали океанаріум «Морська казка».

29.12.2017 м.Сквира, Районний будинок культури. Початок вистави о 11 00. Вхід вільний 29.12.2017 м.Тетіїв, Районний будинок культури. Початок вистави о 15 00. Вхід вільний.

Дітки з навчально виховного об’єднання села Дзвеняче Тетіївського району, завдяки фонду «Фортеця», здійснили цікаву подорож – екскурсію до столиці України.

100 річний ювілей відсвяткувала жителька селища Володарка Ясінська Броніслава Адамівна.

Представники благодійного фонду «Фортеця» привітали ювілярку, подарували подарунки «100 років – немислимо велика цифра в наші дні! Але ви достойно прожили свій вік, були свідком і учасником багатьох історичних подій. Але попри все Ви залишилися сильною людиною, яка вміє радіти життю. Ви вже багато побачили на своєму віку: і щастя, […]

23.12.2017 селище Ставище НВК №1. Початок вистави о 11 00. Вхід вільний 23.12.2917 селище Володарка, Районний будинок культури. Початок вистави о 15 00. Вхід вільний.

День святого Миколая разом з благодійним фондом «Фортеця».

День святого Миколая разом з благодійним фондом «Фортеця». З щирою теплотою сердець представники благодійного фонду відвідали дитячі садочки на Білоцерківщині та подарували діткам справжнє свято. Дитинство – це добрий і швидкоплинний період в житті кожного і дорослі повинні його зробити яскравим та наповненим теплом.

Багатодітні родини села Крива відчули на собі підтримку благодійного фонду

Ні для кого не секрет, що в наш складний час для більшості батьків забезпечення дитини якісним одягом стає досить затратною справою. Що вже й казати про родини, де виховується троє й більше дітей. Багатодітні родини, в переважній більшості, вимушені шукати підтримки та допомоги. Саме таку підтримку й допомогу надає благодійний […]

Школу та дитячий садочок села Гор-Пустоварівка хочуть закрити!

У наслідок довгого недофінансування галузі освіти, сотні навчальних закладів опинились під загрозою закриття через невідповідність вимогам пожежної безпеки. Юристи благодійного фонду «Фортеця» стали на захист громади та дітей.

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець відвідав навчальні заклади села Лука Таращанського району.

Діти – це найцінніший скарб не тільки для батьків, а й для суспільства в цілому. Адже саме вони будуть формувати майбутнє рідних сіл, міст та України в цілому. Ця не хитра аксіома стала для благодійного фонду «Фортеця» неофіційним гаслом діяльності, основним напрямком роботи фонду. Нещодавно голова фонду Олександр Борисович Ференець […]

У Володарському районному будинку культури пройшов святковий концерт з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

У цей день представники благодійного фонду «Фортеця» підтверджуючи один з пріоритетних напрямків діяльності фонду – турботу про дітей, подарували усім діткам – учасникам конкурсу «Повір у себе» різноманітні подарунки.

День місцевого самоврядування відсвяткували на Київщині.

Олександр Борисович Ференець завітав на святкові заходи, щоб особисто виразити свою повагу та вдячність представникам місцевої влади у побудові демократичної, сильної України.  

У День святого архистратига Михаїла громада села Мармуліївка Володарського району відмічала храмове свято. Представники благодійного фонду «Фортеця» привітала громаду зі святом, та відзначили жителів села грошовими преміями та пам’ятними подарунками.

Юні друзі.

Юними друзями для БФ «Фортеця» та його голови Олександра Ференеця стали вихованці Ківшоватського духового оркестру, на чолі з Сергієм Недужим. Дітки з духового оркестру – це не лише таланти, які розвиваються, це ще й майбутнє покоління, яке виховане щирими патріотами своєї справи. Вихованці зможуть передати у майбутнє усе добре та […]

День села відзначили у мальовничому селі Сніжки, що у Ставищанському районі. Привітали жителів села та вручили цінні подарунки представники благодійного фонду «Фортеця».

День працівників сільського господарства відмітили на Тетіївщині. Олександр Ференець привітав трудівників аграрної сфери. Вручив цінні та пам’ятні подарунки аграріям та подарував усім присутнім виступ гурту «Будьмо».

Завдяки БФ «Фортеця» діти з села Лук’янівка Таращанського району відвідали Музей води та Музей авіації. Дітки отримали масу позитивних вражень від цікавої подорожі, які залишаться в пам’яті дітей на довго.

До Дня працівників сільського господарства, під патронатом благодійного фонду «Фортеця», у Володарському районному будинку культури відбувся святковий концерт за участю заслуженої артистки України Наталії Май.

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець з щирими словами вітання звернувся до усіх присутніх в залі та відзначив працівників сільського господарства грошовими преміями та пам’ятними подарунками.

Футбольна команда села Логвин, що на Володарщині отримала від БФ «Фортеця» комплект професійної форми.

Школярі Володарської загальноосвітньої школи І — ІІІ ступенів №1 завдяки БФ «Фортеця» відвідали Національний цирк України.

День працівників сільського господарства відмітили на Білоцерківщині

Представники благодійного фонду «Фортеця» щиро привітали усіх, хто важко та самовіддано працює за для забезпечення продовольчої безпеки України. Нагородили представників аграрної галузі цінними та пам’ятними подарунками, а для усіх присутніх святковий настрій дарували артисти етно-гурту «Дуліби», які завітали на свято за запрошенням голови фонду Олександра Ференця.

День села Лаврики щиро і від душі відсвяткували на Сквирщині.

Представники БФ «Фортеця» привітали громаду села зі святом та відзначили жителів села цінними та пам’ятними подарунками.

День працівників сільського господарства відсвяткували на Таращанщині. На професійне свято працівників аграрної галузі завітали представники БФ «Фортеця»

Представник благодійного фонду Полунін Іван Іванович привітав усіх присутніх та вручив працівникам сільського господарства цінні подарунки та пам’ятні відзнаки.

Благодійний фонд «Фортеця», піклуючись про розвиток юного покоління, організував чергову екскурсію для діток Ставищенського НВК №2. Учні 9-х класів мали змогу відвідати Музей води та Музей східного та західного мистецтв.

Учасники вокального ансамблю “Домісолька” Тетіївської музичної школи, завдяки спонсорській підтримці благодійного фонду «Фортеця» взяли участь у Всеукраїнському пісенному фестивалі “Зірковий хіт”, який проходив у місті Полтава. Ансамбль здобув багато перемог у різних номінаціях, прославивши Тетіївський край.

Учні школи села Тарган, що на Володарщині, завдяки БФ «Фортеця» відвідали Національний цирк України.

9 листопада на Київщині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

З нагоди професійного свята працівників галузі та ветеранів сфери культури, щиро привітали представники благодійного фонду «Фортеця».

Свято малої Батьківщини відмітили села Тхорівка та Мовчанівка, що у Сквирському районі.

Привітали громади сіл та вручили цінні подарунки представники благодійного фонду «Фортеця».

Мальовниче село Чупира, що на Білоцерківщині відмітило черговий День народження – День села.

Привітали славних трударів села та вручили подарунки представники благодійного фонду «Фортеця».

Цікава подорож по Шевченківськім місцям!

Учні Сквирського ліцею завдяки БФ «Фортеця» здійснили екскурсію по Шевченківському краю, відвідавши Тарасову гору та побувавши у музеях міста Канів, селі Шевченкове (с. Кирилівки), селі Моринці, літературно-меморіальному музеї Івана Нечуя- Левицького в с. Стеблів.

«Вірю в чудеса»

Саме таку назву має поетична збірка Федора Юдицького. Його знали та поважали як на Білоцерківщині, так і далеко за її межами. Практично жодне свято в місті чи районі не могло обійтися без Федора Олександровича, він був  незмінним ведучим. Його голос зачаровував величезні  аудиторії, зали, стадіони. Автор поетичних збірок «Від землі […]

День працівників соціального захисту відзначили на Київщині.

Представники благодійного фонду «Фортеця» привітали усіх тих хто турбується про незахищені верстви населення і тим самим розбудовує справедливе і соціально орієнтоване суспільство.

Цікаву екскурсію здійснили дітки з села Ріжки Таращанського району.

Завдяки БФ «Фортеця» дітки відвідали музей води та фабрику ялинкових іграшок в селі Клавдієво, де отримали незабутні враження та гарний настрій.

За сприяння благодійного фонду О.Ференця «Фортеця» у суботу, четвертого листопада, відбулася поїздка учнів Таращанської ЗОШ І-ІІ ст.№3 до м. Києва, в дитячий парк професій «Кідландія».

«Кідландія» представляє маленьку, незалежну, зі своєю “грошовою одиницею” країну: своя промисловість, поліція, уряд, магазини і транспорт, театри і кіно, банки, пожежна частина та інше. Всього більше ста професій змогли дослідити діти. Учні змогли відчути себе дорослими, заробляючи та витрачаючи гроші на розваги, сувеніри, накопичували їх на банківському рахунку. Така подорож дала […]

Жителі села Дрозди відсвяткували День села. Представники благодійного фонду привітали громаду села зі святом, подарували цінні та пам’ятні подарунки.

Учні Красилівського НВК Ставищенського району за сприяння БФ «Фортеця» відвідали музей «Експерементаріум»

Учні Володарської ЗОШ №2 ім. Василя Мельника, завдяки голові БФ «Фортеця» Олександру Ференцю, під час осінніх канікул відвідали Національний цирк України

Дітки з 4-а класу Таращанської ЗОШ №2, завдяки БФ «Фортеця», відвідали Планетарій та місто професій Kids Will.

День села Гор. Косівка Володарського району. Розділили радість свята разом жителями села представники БФ «Фортеця».

Громада села Рибченці, що на Сквирщині, відсвяткувала День села.

Привітали жителів села з святом та вручили подарунки представники благодійного фонду «Фортеця»

Дітки з села Росішки Тетіївського району відвідали столицю України – місто Київ, де отримали масу позитивних вражень у музеї мікромініатюр, океанаріумі, Національному музеї декоративно – прикладного мистецтва та Києво–Печерській лаврі.

Дітки з школи села Юшків Ріг Таращанського району, завдяки БФ «Фортеця» відвідали Київський академічний обласний театр ім. П. К. Саксаганського.

Громада села Горошків відсвяткувала День села. Привітали славних трударів села та вручили подарунки представники благодійного фонду «Фортеця»

День села святкували у селі Тарасівка Сквирського району

Радощі святкової події розділили представники благодійного фонду «Фортеця», які щиро привітали всіх присутніх зі святом, а також відзначили жителів села цінними та пам’ятними подарунками.  

Прекрасне мальовниче село Голодьки, що на Тетіївщині відмітило черговий День народження – День села.

Привітала громаду села зі святом та вручила цінні подарунки Ірина Володимирівна Нижник, представник благодійного фонду «Фортеця».

Тарас Григорович Шевченко по справжньому є пророком української нації, її духовним поводирем. Вшанування великого Українця, вивчення його творчості, духовного спадку є завданням кожного, хто любить та шанує Батьківщину Україну, українську культуру та традиції.

З бажанням влаштувати цікаву подорож-екскурсію, а також показати малу Батьківщину  Тараса Григоровича  голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець подарував дітям Навчально виховного комплексу села Бесідка Ставищенського району подорож по Шевченківським місцям.

Свято малої Батьківщини святкували у селі Круті Горби, що у Таращанському районі.

Привітали громаду села та вручили цінні подарунки представники благодійного фонду «Фортеця».  

Дітки з 3-Б класу Таращанської гімназії «Ерудит» завдяки БФ «Фортеця» відвідали Київський академічний обласний театр ім. П. К. Саксаганського.

 Школярі отримали масу позитивних емоцій переглядаючи дитячу ігрову виставу «Їжачок без колючок».

60 років від дня заснування школи відмітили у селі Красилівка Ставищенського району.

Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги, які щодня переступають поріг школи, сіючи зерна доброго, розумного, вічного. З нагоди свята педагогічний колектив, педагогів-ветеранів, учнів та випускників привітав представник БФ «Фортеця» Леонід Іванович Бондарець.

Благодійний фонд «Фортеця» продовжує реалізовувати соціальні ініціативи направлені на організацію дозвілля юного покоління.

Завдяки БФ «Фортеця» усі дітки,  які навчаються у Северинівському НВК відвідали дитяче місто професій Kids Will. У цей же день учні 1-В класу Таращанської гімназії «Ерудит» відвідали зоопарк «Країна Єнотія» та місто професій Kids Will.

Цікаву екскурсію здійснили дітки 2-А класу гімназії «Ерудит» м. Тараща.

Завдяки БФ «Фортеця» дітки відвідали зоопарк «Країна Єнотія» та дитяче місто професій Kids Will, де отримали незабутні враження та гарний настрій.

Діти ветеранів АТО, учасники гуртку «Захисник вітчизни» з Володарщини здійснили цікаву екскурсію до міста Київ, де відвідали музей Другої світової війни.

Село Сухий Яр  Ставищенського району відсвяткувало свій черговий День народження. 

З вітальним словом до громади села звернувся представник БФ «Фортеця» Леонід Іванович Бондарець. Леонід Іванович від імені голови фонду Олександра Ференця, відзначив жителів села цінними та пам’ятними подарунками.

День села святкували жителі сіл Плоске та Кислівка, що на Таращанщині. Привітали громади сіл та вручили цінні подарунки представники БФ «Фортеця».

Навчально – ексукурсійну поїздку для учнів школи села Кошів Тетіївського району організував БФ «Фортеця».

Учні змогли відвідати Музей Гетьманства, Національний науково-природничий музей НАН України, Музей І.Гончара, Національний ботанічний сад.

День захисника України.

   У переддень великого християнського свята – Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки козацтва та всіх воїнів, на Київщині відбулись урочисті дійства з нагоди Дня Захисника України. Захисників України – воїнів АТО, воїнів -інтернаціоналістів, ветеранів Другої світової вшанували представники благодійного фонду «Фортеця». Від імені голови фонду Олександра Ференеця вручили воїнам-захисникам цінні та […]

Талановиті діти села Ківшовата завдяки Олександу Ференцю отримали комфортні умови для навчання!

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець неодноразово допомагав творчим колективам, та талановитим дітям, які прославляють не тільки свою малу Батьківщину, а й в цілому Україну. Саме такими маленькими зірочками є вихованці Народного аматорського духового оркестру «Гармонія» Ківшоватського будинку культури, на чолі з художнім керівником Недужим Сергієм. Завдяки спонсорській підтримці […]

Славне село Лука відмічало День свого народження.

 Урочистість події з громадою села розділив голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович традиційно найбільшу увагу приділяє підтримці діток, саме тому, з нагоди Дня села, для потреб дитячого садочка «Сонечко» голова фонду подарував пральну машину, а також відзначив жителів села цінними та пам’ятними подарунками.

Олександр Ференець завітав на свято Дня села Бесідка Ставищенського району.

Голова благодійного фонду привітав своїх земляків зі святом, відзначив жителів села цінними та пам’ятними подарунками та для потреб школи подарував сертифікат на придбання парт.

Храмові свята на Тетіївщині!

У  день великого християнського свята храмові свята відмічали на Тетіївщині. Привітали громади сіл Скибенці та Теліженці представники благодійного фону «Фортеця».

У День захисника України у селищі Володарка відбулось відкриття музею АТО.

На урочисте відкриття завітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович висловив слова подяки захисникам України за їх мужність та героїзм, а також подарував дітям учасників АТО з Володарщини екскурсійну поїздку.

Допомогу від БФ «Фортеця» отримали багатодітні та малозабезпечені родини сіл Капустинці, Чипіженці та Коржиха, що на Володарщині.

 

Дні сіл святкували на Володарщині.

Представники благодійного фонду «Фортеця» завітали на урочисті заходи у села Косівка, Рубченки, Пархомівка та привітали громади зі святами, а також відзначили жителів цінними та пам’ятними подарунками.

Село Рачки Володарського району відсвяткувало свій черговий День народження.

З щирими словами вітань та подарунками завітали на святкові заходи представники благодійного фонду «Фортеця».

Село Винарівка Ставищенського району відсвяткувало свій черговий День народження.

З вітальними словами до громади села звернувся представники БФ «Фортеця» Леонід Іванович Бондарець. Леонід Іванович від імені голови фонду Олександра Ференця, відзначив жителів села цінними та пам’ятними подарунками.

Олександр Ференець завітав на святкування Дня села Попружна Ставищенського району .

Голова благодійного фонду привітав громаду села зі святом малої Батьківщини. Вручив жителям села цінні подарунки та подарував кошти для придбання електроплити у школу

У день свята Покрови Пресвятої Богородиці на Сквирщині відмічали свято малої Батьківщин громади сіл Шамраївка та Пустоварівка.

Представники благодійного фонду «Фортеця» долучилися до святкових заходів та привітали громади сіл зі святом, подарували жителям сіл цінні подарунки.

Дні сіл святкували на Таращанщині.

Представники благодійного фонду «Фортеця» завітали на урочисті заходи у села Мала Березянка, Веселий Кут, Улашівка та привітали громади зі святами, а також відзначили жителів цінними та пам’ятними подарунками.

Благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця» продовжує допомагати багатодітними родинам!

Багатодітні родини села Тадіївка Володарського району отримали від благодійного фонду «Фортеця» комплекти дитячого одягу.

БФ «Фортеця» організував екскурсію для діток з смт Ставище

Завдяки благодійному фонду «Фортеця» дітки 8-а та 8-б класів Ставищенського НВК № 2 здійснили цікаву екскурсію до міста Київ, де відвідали Музей мистецтв, Музей води та кінотеатр.

Село Розумниця  Ставищенського району відсвяткувало свій черговий День народження. 

З вітальними словами до громади села звернувся представники БФ «Фортеця» Леонід Іванович Бондарець. Леонід Іванович від імені голови фонду Олександра Ференця, відзначив жителів села цінними та пам’ятними подарунками.

Яскравим дійством стало святкування 55 річниці від дня заснування будинку культури села Скибенці Тетіївського району.

З словами вітань та цінними подарунками на свято завітали представники БФ «Фортеця».

День людей похилого віку відмітили у селі Домантівка Сквирського району.

Цивілізованість суспільства визначається його відношенням до людей похилого віку. Соціальний захист та пенсійне забезпечення, на жаль, не відповідає заслугам та важкій праці цих людей на благо України. Саме тому благодійний фонд «Фортеця» вже другий рік поспіль допомагає в організації святкового дійства для людей похилого віку.  

На Сквирщині відмічали свято малої Батьківщин громади сіл Оріховець, Камяна Гребля та Шапіївка.

Представники благодійного фонду «Фортеця» долучилися до святкових заходів та привітали громади сіл зі святом, подарували жителям сіл цінні подарунки.

День села Брилівка Ставищенського району.

День села відмічало славне село Брилівка. Представник БФ «Фортеця» у Ставищенському районі Леонід Іванович Бондарець привітав громаду села зі святом, побажав селу миру та процвітання та відзначив жителів села цінними та пам’ятними подарунками.

Діти – майбутнє України!

  Підтримка дітей, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, є пріоритетною діяльністю благодійного фонду «Фортеця». За два роки існування фонду реалізовано вже сотні проектів, які зробили життя діток кращим. Встановлено десятки дитячих майданчиків, надано допомогу на лікування хворим діткам, надається підтримка школам, дитячим садочкам, інтернатам, центрам творчості, гурткам та студіям. […]

Дні сіл святкували на Білоцерківщині!

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець завітав на урочисті заходи у села Блощенці, Черкас та селище Терезино. Традиційно Олександр Борисович відзначив славних трударів Білоцерківщини грамотами та цінними подарунками, а громади сіл та селища отримали від голови фонду техніку для побутових та господарських потреб.

Олександр Ференець завітав на святкування Дня села Кашперівка Тетіївського району.

Голова благодійного фонду привітав громаду села зі святом малої Батьківщини. Вручив жителям села цінні подарунки та оргтехніку для потреб будинку культури.

Святкові урочистості з нагоди Дня вчителя відбулись у місті Тетіїв.

Олександр Борисович Ференець привітав освітян Тетіївщини із святом та вручив вчителям грошові премії та пам’ятні подарунки.

День вчителя урочисто відмітили на Таращанщині.

Представники благодійного фонду «Фортеця» привітали освітян району, вручили цінні подарунки та пам’ятні відзнаки.

Освітяни Володарського району відсвяткували своє професійне свято – День вчителя.

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець привітав працівників сфери освіти. Вручив цінні та пам’ятні подарунки освітянам району.

День села відмічали у селі Фурси, що на Білоцерківщині

Олександр Ференець привітав громаду села зі святом та вручив цінні подарунки – кошти на розвиток села, святковий торт усім присутнім на святі, а також відзначив активних жителів села подарунками.

День міста Сквира.

Жителі стародавнього  та мальовничого міста Сквира наприкінці вересня відмічали свято малої Батьківщини – День міста. Голова благодійного фонду Олександр Ференець привітав громаду зі святом, побажав місту розвитку та процвітання, а також подарував цінні подарунки. Дитячий садочок № 6 «Ромашка», з нагоди свята, отримав дитячий майданчик, який було встановлено напередодні. Сквирське […]

Свято малої Батьківщини відмічали села Велика Березянка та Крива, що у Таращанському районі.

Привітали громади сіл та вручили цінні подарунки представники благодійного фонду «Фортеця».

День села святкували жителі Юрківки Ставищенського району.

  Привітати славних трударів села приїхав і голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Голова благодійного фонду подарував громаді ноутбук, кошти для придбання дивану – малютки у дитячий садочок, а також відзначив жителів села цінними та пам’ятними подарунками.

Олександр Ференець не забуває свій рідний край у якому народився та виріс, не забуває й рідну школу.

Голова благодійного фонду напередодні Дня вчителя завітав до рідної Розкішнянської школи  та привітав педагогічний колектив школи зі святом.

У славному селі Ненадиха, що на Тетіївщені, відмічали День села.

З щирими словами вітань та подарунками завітали на святкові заходи представники благодійного фонду «Фортеця».

Щиро і від душі відмічали День села Станіславчик.

Представники благодійного фонду «Фортеця» привітали жителів села зі святом та подарували цінні подарунки.

Щиро та від душі привітав вчителів Білоцерківського району Олександр Борисович Ференець.

Голова благодійного фонду відзначив вчителів грошовими преміями та цінними подарунками, а для потреб відділу освіти Білоцерківської РДА Олександр Бориосович подарував нову орг.техніку.

День працівників освіти урочисто відсвяткували освітяни Сквирщини.

Голова благодійного фонду щиро, від душі привітав освітян, вручив педагогам грошові премії та цінні подарунки, а для потреб відділу освіти Сквирської РДА Олександр Борисович подарував ноутбук.

З нагоди Дня вчителя освітян Ставищанського краю привітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець.

Олександр Ференець не лише привітав вчителів грошовими преміями та цінними подарунками, а й подарував усім присутнім концерт за участю заслуженої артистки України Катерини Пушкіної.

Святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відбулись у приміщенні Білоцерківської центральної районної бібліотеки. Не залишили по за своєю увагою працівників бібліотек представники благодійного фонду «Фортеця».

 

День села відмічали у селі Стадниця Тетіївського району

Представники благодійного фонду привітали громаду села зі святом та відзначили жителів цінними та пам’ятними подарунками.  

Представники благодійного фонду «Фортеця» Леонід Бодарець від імені голови фонду Олександра Ференеця привітав громаду села Кривець з Днем села.

Жителі села Журавлиха Ставищенського району відсвяткували День села

З щирими вітаннями та подарунками на свято завітали представники благодійного фонду «Фортеця».  

Привітали з Днем рятівника.

Напередодні професійного свята – Дня рятівника представники благодійного фонду «Фортеця» завітали на урочисті заходи, які відбувалися у Ставищенському, Тетіївському та Володарському районах. Найщиріші слова вітань лунали на адресу представників такої благородної справи –  пожежників-рятівників.    

Свято малої Батьківщини відмічали села Озерна та Скребиші що на Білоцерківщині.

Представники благодійного фонду «Фортеця» від імені голови фонду Олександра Ференеця привітали громади сіл зі святом, відзначили жителів села цінними та пам’ятними подарунками, а також подарували багатодітним родинам сіл Озерна та Скребиші комплекти дитячого одягу.  

День села відмічали у селі Рогізна Володарського району

На свято села завітали й представники благодійного фонду «Фортеця» які організували веселі атракціони та солодку вату для діток, а також відзначили жителів села цінними подарунками та пам’ятними відзнаками.  

День малої батьківщини відмічали у селі Каленна Сквирського району.

З подарунками та добрими словами до жителів села завітали представники благодійного фонду «Фортеця».

День славного міста Тараща.

Щорічно у вересні за гарною традицією свято малої батьківщини – День міста святкують жителі Таращі. Вже другий рік поспіль святковий настрій та цінні подарунки таращанам дарує благодійний фонд «Фортеця». Голова благодійного фонду Олександр Ференець особисто завітав на святкові заходи.

Храмове свято відмітили у селі П’ятигори Тетіївського району.

Привітала громаду села представник благодійного фонду «Фортеця» Ірина Володимирівна Нижник. Представник фонду від імені Олександра Борисовича Ференця привітала жителів села та вручила цінні подарунки та пам’ятні відзнаки. Для покращення інфраструктури села, напередодні свята було встановлено зупинку громадського транспорту. Від тепер жителі села П’ятигори мають змогу чекати громадський транспорт у комфортних […]

День фізичної культури та спорту у Володарці.

Традиційно в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він […]

З нагоди Дня фізичної культури та спорту у місті Тараща відбувся футбольний турнір.

Благодійний фонд «Фортеця» що неодноразово сприяв проведенню спортивних заходів у Таращанському районі вкотре виступив спонсором спортивного дійства.

Жителі села Степок Таращанського району урочисто відсвяткували День села.

З щирими вітаннями та подарунками на свято завітали представники благодійного фонду «Фортеця».

20 років з дня побудови виповнилось Свято – Успенського храму села Розкішна.

20 років храму – вік, здавалося б, невеликий, але для парафіян – жителів села – це значна дата. Вони доклали чимало зусиль, аби побудувати церкву, щоб через молитву, Божа благодать, правда і любов спочила у їхніх сім’ях і родинах. У цей день відзначили жителів села, благодійників що доклали зусиль для […]

Олександр Ференець привітав учнів, їх батьків та вчителів Узинських шкіл з Днем знань.

День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! […]

День села відзначило одне із наймальовничіших сіл Ставищанського району – Антонівка.

Привітали славних трударів села представники благодійного фонду «Фортеця»

День села святкували від душі в селі Торчиця.

Днями жителі Торчиці, що у Ставищанському районі урочисто, в залі сільського будинку культури, відзначили День села, на який, зазвичай, з нетерпінням чекає вся територіальна громада. На святкування з подарунками та щирими словами вітань завітали й представники благодійного фонду «Фортеця».

День села святкували жителі Лобачів Володарського району.

Привітати славних трударів села завітали представники благодійного фонду «Фортеця».

День знань та 30 річницю заснування відмітили у школі села Матвіїха Володарського району.

Привітати колектив школи, учнів та їх батьків завітали представники благодійного фонду «Фортеця» які для потреб школи, від голови фонду Олександра Ференеця подарували нову електричну плиту.

Допомогу від благодійного фонду «Фортеця» отримали жителі відділку «Селекційного» Маловільшанської сільської ради!

Благодійний фонд, який заснував Олександр Ференець, за не повні два роки своєї діяльності реалізував уже сотні соціальних проектів на Київщині, керуючись простим правилом – «щиро до людей, що найбільше потребують допомоги». Ні для кого не секрет, що руйнація економіки та соціальної сфери лишила людей на одинці з численними проблемами, які […]

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТА ДЕНЬ МІСТА УЗИН

Відсвяткували жителі міста Узин. Свято рідного міста та свято української державності – День незалежності України об’єднали у спільному святковому настрої жителів Узина та гостей міста. З щирими словами вітання на адресу громади та цінними подарунками завітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович для потреб пожежної частини міста подарував […]

Свято малої батьківщини відмітили у селах Піщана, Острійки та Мала Антонівка що на Білоцерківщині.

Привітати громади сіл та подарувати цінні подарунки завітали представники благодійного фонду «Фортеця»

Свято Дня знань відбулось у Тетіївській школі №1.

Розділили святковість події представники благодійного фонду «Фортеця» Олексій Чорнобай та Ірина Нижник. Представники фонду привітали усіх присутніх з початком нового навчального року та подарували для потреб школи нову орг.техніку.

День села відмітили у славному селі Логвин що на Володарщині.

Громаду села привітали представники благодійного фонду «Фортеця». З нагоди свята фонд організував для дітлахів села святкові розваги на батуті, солодку вату, а також привітали жителів села цінними подарунками та пам‘ятними відзнаками.  

Святкова лінійка з нагоди Дня знань відбулась у школі села Розкішна Ставищанського району.

Рідна школа голови благодійного фонду «Фортеця» Олександра Ференця не залишилась по за увагою у цей святковий день. Олександр Борисович попіклувався, щоб до першого вересня один із класів де навчаються наймолодші дітки отримав новенькі парти. Це не перша  допомога від голови фонду рідній школі та однозначно не остання.  

Свято малої батьківщини відмічали села Лісовичі, Лук’янівка, Чернин що на Таращанщині.

Розділити святковість подій, привітати жителів сіл завітали представники благодійного фонду «Фортеця». Традиційно представники фонду вручили цінні подарунки та пам’ятні відзнаки жителям,  які своєю працею розбудовували села, а також подарували подарунки для потреби громади.

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

День незалежності України – свято нашої свободи, історична кульмінація столітньої боротьби українського народу за право бути господарем на своїй землі. У цей день представники благодійного фонду “Фортеця” від імені Олександра Борисовича Ференеця привітали жителів Київщини з святом, вручили грошові премії та пам’ятні відзнаки представникам різноманітних професій та галузей, працею яких […]

У день Преображення Господнього громада села Кошів Тетїівського району відмічала храмове свято. Представник благодійного фонду «Фортеця» на Тетіївщині Ірина Нижник привітала сільські громади зі святом, та відзначила жителів села грошовими преміями та пам’ятними подарунками.

На Білоцерківщині відзначали дні народження своїх рідних сіл жителі Олійникової Слободи, Шкарівки, Розаліївки, Вільної Тарсасівки та Сорокотяг. Представники благодійного фонду «Фортеця» з щирими вітанням та подарунками завітали на святкові заходи.

Свято малої Батьківщини відмічали у селі Домантівка Сквирського району.

На святкові заходи завітали представники благодійного фонду «Фортеця» Іван Полунін та Світлана Риченко . Представники фонду привітали громаду села зі святом, відзначили трударів села цінними подарунками та подарували для потреб села мікрофони та стійки до них.

З Днем Незалежності України!

Жителі села Мала Вільшанка Білоцерківського району відсвяткували День села. З подарунками на свято завітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець завітав на святкування Дня села Руде Село Володарського району.

Голова благодійного фонду організував справжнє свято для найменших жителів села, адже завдяки йому дітки Рудого села розважались на гірках та батутах та смакували солодкою ватою. Трударів села Олександр борисович відзначив памятними грамотома та грошовими преміями, а сільска школа отримала нову оргтехніку.

День села святкували у селі Глушки що на Білоцерківщині. Радощі святкової події розділили представники благодійного фонду “Фортеця”.

13 серпня невелика, але дружня громада села Клочки зібралася разом, щоб у родинному колі відзначити День народження села

Серед почесних гостей свята і представники благодійного фонду «Фортеця». Володимир Василенко, представник благодійного фонду у Білоцерківському районі, передав щирі вітання та побажання благополуччя та зростання жителям села від засновника фонду Олександра Ференця. Не обійшлося і без подарунків. Зокрема, приємний сюрприз очікував на найстарішу жительку села – Ганну Луківну Колісник, яка […]

З Медовим Спасом

Реальні справи, які дають позитивний результат.

Невеличке село Петрашівка, що на Володарщині, славне своїми працьовитими людьми. Тут завжди чисто та охайно. Ще при в’їзді в село відчувається, що є господар. Ошатні вулиці, побілені дерева та бордюри відразу приваблюють погляд. Хоч як важко сьогодні виживати таким маленьким селам, але люди намагаються жити і творити, зберігати та примножувати […]

Свято-Покровському храмові виповнилося 110 років

Пархомівка – село на Володарщині, де знаходиться пам’ятник архітектури світового значення – храм Покрови Пресвятої Богородиці з мозаїками за ескізами Миколи Реріха і незвичайним внутрішнім убранням. Це синтез готики, азіатських архітектурних традицій і язичницьких культових форм.В оформленні храму відбитий інтерес його творців і замовників до культури Сходу. Свято-Покровський храм — […]

«Фортеця» знову на жнивах

Гаряча пора жнив добігає до кінця. На полях Білоцерківщини сотні і сотні трударів з мозолистими руками прикладають максимум зусиль, щоб зібрати, перевезти та зберегти урожай зернових. Трудівники-хлібороби добре знають ціну кожної скибочки хліба, адже у ній важка праця славних аграріїв, які вже зовсім скоро сповістять про цьогорічні внески району до […]

Із дружнім візитом – до салиських малюків.

Голова благодійного «Фортеця» Олександр Борисович Ференець вкотре завітав у мальовниче село Салиха, що на Таращанщині. Декілька місяців тому голова фонду разом з жителями Салихи посадили яблуневий сад. Тоді Олександр Борисович та колектив фонду познайомились з добрими та відкритими жителями села, які з гордістю розповідали про рідний край, його славетну історію, […]

До Міжнародного дня шахів.

15 липня за підтримки благодійного фонду «Фортеця»  у м.Тараща відбувся міжрайонний шаховий турнір, присвячений Міжнародному дню шахів. Участь у ньому взяли представники Богуславського, Миронівського, Кагарлицького, Рокитнян­ського і Таращан­ського районів. При  регламенті турніру – 15 хв. на партію кожному учаснику за швейцар­ською системою жеребкування першість вибороли: I місце – Віктор Бочок з  Миронівки […]

25 років з дня заснування відмічали члени клубу нетрадиційної медицини та оздоровлення “Дивосил” м.Тетіїв. Привітали членів клубу представники благодійного фонду “Фортеця”

18 липня для громади селища Ставище стало по-справжньому визначною датою. У цей день відбулось закладання та освячення каменю майбутнього храму апостола Андрія Первозваного. Початок будівництва храму став можливим завдяки голові благодійного фонду “Фортеця” Ференецю Олександру Борисовичу. Олександр Борисович у день селища Ставище пожертвував 500 000 грн. для початку будівництва храму.

Грандіозне святкування Івана Купала за сприяння благодійного фонду «Фортеця» у селищі Володарка.

Наприкінці минулого тижня дні народження своїх рідних сіл відзначали жителі славної Білоцерківщини! Мальовничі Матюші, Трушки та барвисту Яблунівку, живописну Потіївку та Томилівку, творчий Василів відвідав голова благодійного фонду Олександр Ференець.

Кожна дитина у чомусь талановита, проте не кожна здатна розвити свій талант, не кожній трапляються на життєвому шляху люди, які здатні розгледіти в кришталевій дитячі душі задатки майбутнього великого таланту, майстерності.

Нажаль, в складний час питання творчого, культурного виховання дитини часто відходить на другий план. І тільки завдяки батькам, небайдужим патріотам-викладачам відбувається навчання діток доброму та світлому. Не залишаються осторонь й меценати. Серед таких небайдужих до виховання дітей є і голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець, який пріоритетом діяльності фонду зробив […]

Грандіозне святкування Івана Купала за сприяння благодійного фонду «Фортеця» у м.Сквира

У ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала — традиційне дійство, яке має древні корені. Найпоетичніше свято, яке широко відзначається в Україні. За народними переказами, саме у купальську ніч на коротку мить розквітає папороть, той, хто знайде її квітку – буде щасливим. А для того, щоб жителі […]

В місті Узин відбувся шкільний, загальноміський випускний вечір. Привітали випускників представники благодійного фонду «Фортеця».