By: admin On: Липень 24, 2018 In: НОВИНИ Comments: 0

Україна посідає одне з найвищих місць у світі за смертністю та аварійністю на дорогах. По статистиці кожен рік близько 4 тисяч українців гине на дорогах, близько 30 тисяч травмується. Близько 40 % ДТП відбувається на пішохідних переходах, які, як правило, у нас зовсім не відповідають нормам безпеки та за часту просто відсутні як такі.

Головою благодійного фонду «Фортеця» Олександром Ференцем ініційовано встановлення систем безпеки пішохідних переходів у вигляді попереджувальних фігурок – дітей, які планують перейти дорогу. Такі фігурки водію автомобіля видно ще за 80 – 100 метрів від переходу в будь-який час доби. Водій завчасно може зорієнтуватись та зменшити швидкість руху тим самим зменшується ймовірність ДТП на пішохідному переході.

Такі системи безпеки БФ «Фортеця» встановив уже у багатьох містах та селах Київщині. Пріоритетом для встановлення Олександром Ференцем визначено саме ті нерегульовані переходи, які ведуть до навчальних закладів, а відповідно саме там існує найбільша небезпека ДТП за участю дітей.

Декілька місяців тому у місті Узин біля ЗОШ №1 по вул.Незалежності та Узинської гімназії вже було встановлено такі системи безпеки. Тепер черга дійшла й до інших пішохідних переходів біля ЗОШ №1 по вул. Ярослава Мудрого та ЗОШ №2 по вул. Лесі Українки.