By: admin On: Червень 04, 2018 In: НОВИНИ Comments: 0

День села Городище-Пустоварівське відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов’ю

Олександр Борисович особисто завітав на святкування Дня села, аби висловити щиру вдячність за самовіддану працю, любов до землі, мудрість та відповідальність усім, хто своє життя присвятив становленню і розбудові рідного села. Хто не тільки на словах, а й конкретними справами облаштовує свій будинок, свій двір, вулицю, свою батьківщину.

Славних трударів та шанованих жителів села Олександр Борисович відзначив подяками, грошовими преміями та брендовими подарунками.

Крім того, ще один подарунок – дитячі столики  отримав Городище-Пустоварівський дошкільний заклад «Сонечко». Це не перший подарунок від голови фонду Олександра Ференця. Завдяки Олександру Борисовичу дитячий заклад щоразу поповняється яскравими сучасними меблями.

Бурхливими оплесками громада сприйняла ще один подарунок від Олександра Ференця — сертифікат на установку системи безпеки пішохідного переходу, який, власне, згодом з’явиться на одній з небезпечних ділянок дороги села.

Та найбільшим подарунком для жителів села був святковий концерт за участю артистів Київського обласного музично-драматичного театру ім.М.П. Саксаганського та ансамблю «Циганські наспіви» ім. Миколи Федоренкова.