By: admin On: Вересень 12, 2017 In: НОВИНИ Comments: 0

День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

У цей день усі навчальні заклади привітно відкривають двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошують на свято. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року.

1 вересня голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Борисович Ференець завітав на святкові лінійки до Узинських шкіл №5, №1, №2 та до Узинської гімназії. Голова благодійного фонду побажав учням здобути саме ті знання, які допоможуть реалізуватись та знайти свою стежину у житті. Вчителям Олександр Борисович подякував за їх важу та благородну працю. «Ви сьогодні своїм прикладом показуєте, що такі цінності як освіта, культура, наука нам потрібно берегти як зіницю ока, бо я вважаю, що це є інвестиціями у наше майбутнє, є основою нашої національної самосвідомості» – зазначив голова благодійного фонду.

Оскільки пріоритетом діяльності благодійного фонду є допомога дітям тож і у святковий день Олександр Борисович не залишився осторонь численних потреб навчальних закладів. Для підтримки санітарного стану та чистоти Узинської школи №1 було подаровано велику партію миючих та дезінфікуючих засобів, для першачків школи №5 подаровано кошти на нову дошку, Узинська гімназія  та школа № 2 отримали кошти для придбання жалюзей у два класи молодшої школи.

Та найбільшими подарунками виявились навчальні комплекти для першокласників. Усі дітки м.Узин, які вперше пішли до школи отримали від благодійного фонду найнеобхідніші речі для навчання.

Благодійний фонд «Фортеця» й надалі продовжуватиме реалізовувати соціальні ініціативи направлені на підтримку закладів освіти, допомозі дітям.

The YouTube ID of https://www.youtube.com/upload is invalid.